modlebas

راهنمایی در مورد آلت و دتایل در تصاویر وردپرس (سئو اصولی)

4 پست در این موضوع قرار دارد

خسته نباشید.

سوال اول: من وقتی یک تعداد عکس در مورد یم موضوع ارسال میکنم. بین عکس ها برای اینکه خالی نمونه دوسه جمله در باره موضوع منویسم. پیوست شد.

سوال دوم: و اینکه همون جملات رو که برای عکس نوشتم . در الت و دتایل و همچنین کلاس قرار میدیم. پیوست شد.

لطفا دوستانی که کاربلد هستن در مورد هر دو سوالم پاسخ بدند. ایا کارهایی که انجام میدم درسته یا نه؟

واگه غلطه راهنمایی بفرمایید

Captureqqqaqq.jpg

Capturewwssaqq.PNG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

تنظیمات پیشرفته رو نیاز نیست پر کنید. برای تصویر یک نام مناسب وارد کنید. موتورهای جستجو از طریق این نام به تصویر دسترسی دارن. پس اگه می خواید تصویرتون داخل نتایج جستجو باشه نام بزارید براش. متن جایگزین هم زمانی که تصویر به هر دلیلی لود نشه مشخص می کنه که تصویر چی بوده. پس اینم بزارید بهتره. موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

تنظیمات پیشرفته رو نیاز نیست پر کنید. برای تصویر یک نام مناسب وارد کنید. موتورهای جستجو از طریق این نام به تصویر دسترسی دارن. پس اگه می خواید تصویرتون داخل نتایج جستجو باشه نام بزارید براش. متن جایگزین هم زمانی که تصویر به هر دلیلی لود نشه مشخص می کنه که تصویر چی بوده. پس اینم بزارید بهتره. موفق باشید

همین جملاتی که در متن جایگزین گذاشتم در قسمت نام هم میتونم بزارم عین همون رو؟ در این صورت دیگه لازم نیست بین عکس ها متن بزارم؟ چون اگه قسمت نام رو پر کنم. متن ها قاطی میشن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، modlebas گفته است :

همین جملاتی که در متن جایگزین گذاشتم در قسمت نام هم میتونم بزارم عین همون رو؟ در این صورت دیگه لازم نیست بین عکس ها متن بزارم؟ چون اگه قسمت نام رو پر کنم. متن ها قاطی میشن

بله درسته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری