رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد آلت و دتایل در تصاویر وردپرس (سئو اصولی)

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید.

سوال اول: من وقتی یک تعداد عکس در مورد یم موضوع ارسال میکنم. بین عکس ها برای اینکه خالی نمونه دوسه جمله در باره موضوع منویسم. پیوست شد.

سوال دوم: و اینکه همون جملات رو که برای عکس نوشتم . در الت و دتایل و همچنین کلاس قرار میدیم. پیوست شد.

لطفا دوستانی که کاربلد هستن در مورد هر دو سوالم پاسخ بدند. ایا کارهایی که انجام میدم درسته یا نه؟

واگه غلطه راهنمایی بفرمایید

Captureqqqaqq.jpg

Capturewwssaqq.PNG

لینک به ارسال

سلام

تنظیمات پیشرفته رو نیاز نیست پر کنید. برای تصویر یک نام مناسب وارد کنید. موتورهای جستجو از طریق این نام به تصویر دسترسی دارن. پس اگه می خواید تصویرتون داخل نتایج جستجو باشه نام بزارید براش. متن جایگزین هم زمانی که تصویر به هر دلیلی لود نشه مشخص می کنه که تصویر چی بوده. پس اینم بزارید بهتره. موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

تنظیمات پیشرفته رو نیاز نیست پر کنید. برای تصویر یک نام مناسب وارد کنید. موتورهای جستجو از طریق این نام به تصویر دسترسی دارن. پس اگه می خواید تصویرتون داخل نتایج جستجو باشه نام بزارید براش. متن جایگزین هم زمانی که تصویر به هر دلیلی لود نشه مشخص می کنه که تصویر چی بوده. پس اینم بزارید بهتره. موفق باشید

همین جملاتی که در متن جایگزین گذاشتم در قسمت نام هم میتونم بزارم عین همون رو؟ در این صورت دیگه لازم نیست بین عکس ها متن بزارم؟ چون اگه قسمت نام رو پر کنم. متن ها قاطی میشن

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، modlebas گفته است :

همین جملاتی که در متن جایگزین گذاشتم در قسمت نام هم میتونم بزارم عین همون رو؟ در این صورت دیگه لازم نیست بین عکس ها متن بزارم؟ چون اگه قسمت نام رو پر کنم. متن ها قاطی میشن

بله درسته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...