dreamsss2011

تکرار کلمات کلیدی برای پست های مختلف

1 پست در این موضوع قرار دارد

درود و ضمن خسته نباشید مجدد

برای وب سایت  tiamgostar.com که در زمینه معماری هست. من کلمه ی کلیدی رو که برای ساختن پیج اصلی سایت استفاده کردم رو در پست های آموزشی هم استفاده کردم .

در افزونه Yoast SEO میگه شما قبلا از این استفاده کردید 

ptm6ml0pc96ew2rs92u2.png

آیا این مشکل ساز هست ؟؟
و در مورد سبز شدن گزینه های دیگه هم راهنمایی کنید.

گزینه اول که میگه چگالی کلمات کم هست آیا باید در متن اچ تی ام ال این کلمات رو اضافه کنم به صفحه اول سایت ؟

خط سوم هم میگه یک عکس بگذارید, آیا باید به صورت اچ تی ام ال به صفحه اول اضافه کنم ؟

خط چهارم میگه یک لینک اضافه کنید ... چه لینکی و برای چی هست ...

با تشکر از شما عزیزان *

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط میلاد صادقی
      سلام دوستان
      یک سایت هست که حدودا دو ماه راه اندازی کردم (برای سئو سایت از yoast استفاده کردم) ولی  کلمات کلیدی که انتخاب کردم و در سایت گذاشتم گوگل اصلا نشون نمیده و حتی از سایت هایی که سئو سایت بررسی می کنن استفاده کردم چیزی نشون داده نمی شه .
      میخواستم بدونم مشکل از چی هست ؟

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی می خواستم بدونم که اگر برای یک کلمه کلیدی مثلا جارو شارژی که در افزونه یوئست به عنوان کلمه کلیدی درج شده کلمات مشابهی مانند جارو های شارژی ، خانه تان را جارو کنید ، جارو کردن ، شارژ ، شارژ کردن جارو . میتونه نمونه ای برای تکرار کلمات کلیدی باشه یا صرفا اگه کلمه کلیدی جارو شارژی به تعداد زیاد در یک پست تکرار بشه اثر منفی بر روی سئو میزاره؟
      دوم اینکه من مدتی هست که از افزونه siteorigin استفاده می کنم. احساس میکنم که بعد از استفاده از این افزونه رتبه سایت در کلمات کلیدی سایت پایین اومده. میتونه درست باشه؟
      سپاس و تشکر
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من یه کلمه کلیدی رو بررسی کردم. سایتی که در صفحه اول و لینک اول هست با توجه به گزارش الکسا در بخش Percent of Search Traffic برابر با 43.75% و سایت دیگر برای همین کلمه کلیدی در صفحه اول و لینک دوم البته بعد از تصاویر قرار گرفته و طبق گزارش الکسا 8.42% رتبه بندی شده. می خوام بدونم که چطور میشه از این آمار برای بررسی وضعیت سئو دو سایت مذکور استفاده کرد. و بطور کلی بخش Percent of Search Traffic چه اطلاعات مفیدی رو میتونه در اختیار وبمستر ها بذاره؟
      با تشکر و سپاس گذار
    • توسط sajadsoltani
      با سلام
      من می خوام بدونم کلمات کلیدی وب سایت من در کدوم صفحه از گوگل و یا یاهو هست تو یک وب سایت ایرانی زدم نیست کلمات کلیدی وب سایت من .
      لطفا کمک کنید ببینم از کجا می تونم ببینم کلمه کلیدی من در کدوم صفحه هست
      تو این وب سایت چک کردم
      URLrate.net
    • توسط محسن کسایی
      سلام، میخواهیم در هدر سایت کلمات کلیدی و توضیحات متا رو بنویسیم:

برای کلمات کلیدی کدام یک از سبک های زیر رو مناسب می دونید؟

دانلود آهنگ,دانلود موزیک,موزیک,آهنگ,ترکی,آهنگ ترکی,موزیک ترکی

دانلود آهنگ, دانلود ترانه ترکی, ترجمه ترانه ترکی, موزیک ترکی,

بیشتر منظورم اینه که تک کلمه نوشته بشه یا عبارات معنادار؟

و سوال بعدی اینکه چند کلمه یا عبارات باید نوشت؟ (حداقل - حداکثر) یا بر اساس کاراکتر هست؟

با تشکر