رفتن به مطلب

مشکل خطای 404 (تغییر وبسایت از جوملا به وردپرس)

ahmad25532

پست های پیشنهاد شده

سلام 
یه سوال داشتم. من وبسایتم رو کلا تغییر دادم.(قبلی رو با جوملا نوشته بودن و من با وردپرس نوشتم). تو سرچ گوگل، صفحات و نوشته ها و برگه های سایت قبلی ایندکس میشه و طبیعتا خطای 404 میده. چکار باید کنم که این مشکل حل بشه؟ تو نت که سرچ کردم یه کدی دیدم که صفحات 404 رو ریدایرکت میکرد به صفحه ی اصلی. آیا این کار درستیه که صفحات 404 برن به صفحه ی اصلی سایت؟(از لحاظ سئو و ..) ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. 
تو "میز فرمان جستجو" افزونه yoast seo کلی لینک با خطای 404 بهم نشون میده. اون ها رو چکار میتونم کنم؟
و یه سوال دیگه اینکه با www بودن یا بدون www بودن رو چکار کنم. خیلی نمیدونم سایت قبلی با www بود یا بدون www. مهمه آیا؟ ممنون

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام 

برای صفحات ۴۰۴ این لینک رو ببینید :‌

بعد از افزودن سایت به وبمستر ایمیلی براتون ارسال میشه که بهتون میگه سایتتون رو با هر دو فرمت www و بدون آن اضافه کنید کافیه طبق ایمیلی که وبمستر ارسال میکنه عمل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...