ahmad25532

seo
عنوان سایت با www یا بدون www ؟؟؟؟؟؟؟؟

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. اینکه سایت رو با www یا بدون www تو بخش مدیریت وردپرس ست کنی چقدر اهمیت داره؟ من تو گوگل که کلید واژه ی اصلیم رو سرچ میکنم سایتم رو بدون www میاره. امروز در جریان تغییراتی که تو سایت دادم، عنوان رو هم تو بخش مدیریت وردپرس با www گذاشتم. کار اشتباهی کردم یا چیز مهمی نیست؟؟ تو گوگل وبمستر جفتشون رو ست کردم و اصلی رو با www تعریف کردم. الان تو مرورگر که بدون www بزنی خودش هدایت میکنه به با www .

آدرس سایتم: irsnt.com

کلید واژه ای که سرچ میکنم: بازرسی فنی

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

والا نظرات تو این زمینه مختلفه اما چند نفر که تجربشون خوب بود دیدم که بدون www رو کلا پیشنهاد میکردند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

به نظر من بدون WWW بهتره

گاهی پیش میاد که سایت هایی که WWW دارن، اگر بدون WWW نوشته بشن، باز نمی شن!!

ویرایش شده در توسط download4you
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، اگه در یک صفحه یه صورت زیر برای هر سری سایز صفحه نمایش یک فایل css یا stylesheet جداگانه ایجاد کنیم توی سئو تاثیر منفی نداره و آیا سرعت لود سایت رو پایین نمیاره؟
      تعداد بیشتر استایل شیت ها http request  رو افزایش نمیده؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط farhaadh
      با سلام،
      من راجع به تنظیمات این افزونه در قسمت نوشته سوالی داشتم. آیا هر پست یا صفحه ی وبسایت ما باید فقط یک کلمه کلیدی و یک عبارت کلیدی داشته باشه؟ مثلا فرض کنید مطلبی در خصوص مکان های دیدنی استانبول نوشته شده. در این نوشته نام برخی از مکان های بسیار معروف استانبول ذکر شده. الان طبق تصویری که میبینید کلمه کلیدی استانبول ست شده، عبارت کلیدی هم معروف ترین مکان توریستی استانبول که در متن آمده. آیا این تنظیم درست هستش؟ چرا نمیشه مثلا 10 15 عبارت 2 3 4 کلمه ای رو به عنوان کلمات کلیدی تعریف کرد؟ مثلا:
      استانبول
      سفر به استانبول
      ترکیه
      سفر به ترکیه
      دیدنی های ترکیه
      دیدنی های استابول
      مسجد سلطان احمد
      سلطان احمد
      و ...
      لطف میکنید راهنمایی کنید اصول تنظیم این افزونه رو. و اینکه وقتی با کامای اینگلیسی 2 کلمه رو از هم جدا میکنم باز هم کل کلمات رو به عنوان یک کلمه در نظر میگیره. 

• توسط eniac
      سلام
      آیا ميشه تبلیغات بنری یا کلیکی رو داخل صفحه Amp گذاشت یا شورتکد تبلیغ؟
      توی مستندات amp يه چیزهایی نوشته ولی متوجه نشدم.
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      برای تگ‌های نوشته‌های ورد پرس برای بحث سئو تفاوتی می‌کنه که از underline استفاده بشه با اسپیس زده بشه؟
      برای مثال کدوم یک از تگ‌های زیر برای سئو بهتر هستن؟
      بهینه_سازی_دیسک
      بهیه سازی دیسک
      سوال دومم هم اینکه نام‌های تک قسمتی بهتر هستند یا چند قسمتی (برای سئو)؟
    • توسط amir2o16
      سلام و خسته نباشیدحدودا یک سالی هست که وب سایتی راه اندازی کردم . تو این مدت عدد Domain Authority به عدد 23 رسیده بود اما دو روزه Domain Authority سایتم تو وب سایت موز به عدد 3 رسیده . واقعا ناامیدم کرده . کاری ام نکردم که بخوام گوگلو دور بزنم . 
      وب سایت بنده
      ir-blumen.com