رفتن به مطلب

درخواست روشی برای نمایش پست دسته ها در سایدبار

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز ...

بنده میخواستم یک قابلیت به سایدبار اضافه کنم ، طوری که وقتی روی دسته مورد نظر کلیک میکنی میخوام اخرین ارسالی همان دسته در سایدبار زیر دسته قرار بگیره قرا بگیره

مثلا این بخش رو نگاه کنید .

http://support.gsm-developers.ir/category/huawei/

وقتی روی دسته هوواوی کلیک میکنیم در سایدبار فقط پست های این دسته رو نشون بده و بقیه دسته ها هم به این ترتیب

پلاگین زیادی تست کردم ولی فقط میشه یه دسته رو انتخاب کرد که در سایدبار نشون بده و نمیشه پست های همان دسته رو انتخاب کرد ...

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم ...

دوستان عزیز راهنمایی لطفا

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، ilya20 گفته است :

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز ...

بنده میخواستم یک قابلیت به سایدبار اضافه کنم ، طوری که وقتی روی دسته مورد نظر کلیک میکنی میخوام اخرین ارسالی همان دسته در سایدبار زیر دسته قرار بگیره قرا بگیره

مثلا این بخش رو نگاه کنید .

http://support.gsm-developers.ir/category/huawei/

وقتی روی دسته هوواوی کلیک میکنیم در سایدبار فقط پست های این دسته رو نشون بده و بقیه دسته ها هم به این ترتیب

پلاگین زیادی تست کردم ولی فقط میشه یه دسته رو انتخاب کرد که در سایدبار نشون بده و نمیشه پست های همان دسته رو انتخاب کرد ...

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم ...

دوستان عزیز راهنمایی لطفا

راحت ترین کار برای خواسته شما اینه که داخل سایدبار یه شرط بزنی و داخلش این کارو بکنی:

if(is_category):

یه حلقه معمولی قرار بدی مثل حلقه صفحه ایندکس

endif;

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...