DariushGreat

جایگزینی wp-jalali با Parsi Date ؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یک سایت قدیمی دارم که از افزونه جلالی برای روزشمار ایرانی و شماره‌های پارسی بهره می‌گیره. آیا لازم هست با پارسی‌دیت جایگزین کنم؟ در صورت جایگزینی آیا نیاز به دگرگون کردن قالب‌بندی نمایش تاریخ هست؟

ممنون برای راهنمایی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه مشکلی نداره نیاز نیست جایگزین کنید.

اگر هم بخواید میشه براحتی جایگزین کرد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط mahdi_my
      سلام وقت بخیر. مشکل کاملا جدی ای که وجود داره اینه که من در حال حاضر از نسخه 2.3.4 افزونه Parsi Date استفاده می کنم. اما آپدیت این افزونه نسخه 3.0.1 هست. زمانی که افزونه رو اپدیت می کنم از داخل خود سایت همه لینک ها اوکیه و مشکلی نداره. اما زمانی که از گوگل به یک مقاله ایندکس شده وارد میشم ارور 404 میده و لینک خرابه!! من هم مجبور شدم دوباره نسخه قبلی رو نصب کنم یعنی 2.3.4 تا مشکل برطرف بشه.

وقتی افزونه اپدیت بود لینک ها یک روز به جلو تغییر میکنه!! بنابراین چون توی گوگل ایندکس نمیشه هر ورودی که به مقاله بیاد 404 میشه و این فاجعس. لطفا این مشکل رو بررسی کنید و راه حلش رو بدید. ممنون
    • توسط sajadszm
      سلام وخسته نباشید خدمت دوستان؛
      من وقتی افزونه ی راکت رو فعال میکنم متاسفانه یکسری از تصاویر صفحه ی اصلی سایتم در نسخه ی موبایل باز نمیشن و با غیر فعال کردن این افزونه مشکل حل میشه.تصویر و لینک مشکل هم ضمیمه شد البته الان راکت رو غیر فعال کردم.
      پیشاپیش ممنون از دوستان.

• توسط Emperor
      این سایت باگ داره برای اینم نام کاربری wordpressparsi 
      ایمیل من :emperor1384@yahoo.com

• توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2