DariushGreat

جایگزینی wp-jalali با Parsi Date ؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یک سایت قدیمی دارم که از افزونه جلالی برای روزشمار ایرانی و شماره‌های پارسی بهره می‌گیره. آیا لازم هست با پارسی‌دیت جایگزین کنم؟ در صورت جایگزینی آیا نیاز به دگرگون کردن قالب‌بندی نمایش تاریخ هست؟

ممنون برای راهنمایی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه مشکلی نداره نیاز نیست جایگزین کنید.

اگر هم بخواید میشه براحتی جایگزین کرد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط نگار صادقی
      سلام وقت بخیر
      دوستان من چهار ماه پیش افزونه parsi Date رو نصب کردم و گزینه «تبدیل خودکار حروف «ي» و «ك» عربی به «ی» و «ک»  رو زدم و همه حروف عربی که توی url مطالب قدیمی بوده رو به فارسی تبدیل کرده و توی گوگل ارور 404 داده و بعد از ایندکس حذف شدن!! صفحات زیادی که رتبه اول رو توی نتایج گوگل داشته از بین رفتن
      کلی بازدید سایت کم شده و برنامه نویس این افزونه به اینجاش فکر نکرده که بعداز تبدیل این حروف یه کاری کنی که ریدایرکتی چیزی بعد از تغییر صورت بگیره که ارور 404 داده نشهو

خواهشا یه نفر یه کدی چیزی بده که بشه حرف «ي» و با «ی» تفاوت قائل نشه و صفحات قدیمی که توی گوگل ایندکس شده از دست نرن
    • توسط hhamedd
      باسلام. وقت بخیر. درمورد افزونه پارسی دیت سوالی داشتم. ضمن تشکر بابت طراحی این افزونه واقعا کاربردی  آیا این افزونه با تغییراتی که در آدرس لینک ها و یا هر خصوصیتی ایجاد میکنه   تغییری رو به دیتابیس هم وارد میکنه؟ یعنی اگر مثلا افزونه رو حذف کنیم  تمام لینک های پیوندهای یکتا به تاریخ میلادی برمیگرده و هیچ خطای 404 ایجاد نمیشه و تمام موارد سایت مثل زمانی میشه که این افزونه نصب نبوده و سایت بدون مشکل خواهد بود؟
      من به تازگی در این تالار گفتگو عضو شدم و قبلا یک موضوع ایجاد کردم ولی یک پیام به ایمیلم فرستاده شد که یه اخطار دریافت کردم. نمیدونم دلیلش چیه. سوالی که پرسیده بودم درمورد افزونه روولوشن اسلایدر بود که در قسمت افزونه ها و بخش سایر  مطرح کردم.
      باتشکر.
    • توسط sajadszm
      سلام؛
      دوستان من قالب exploore رو برای وردپرس خریداری کردم.این قالب خرید و رزرو هتل و تور و هواپیماست.خواستم بدونم چطور میشه که سایت رو به یک api از سایتی مثل چارترز متصل کرد تا به صورت اتوماتیک در سایت مشاهده بشه.اگر کسی میتونه و با هزینه حاضره پیام بده
    • توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط hessamasna
      سلام من یه سایت دارم که با be theme ساختم و صفحات اش رو هم با مافین بیلدر ساختم می خوام تمام اعداد رو رو فارسی کنم چجوری باید انجام بدم ممنون می شم بگید اعداد مثلا countup . count down و.... 
      سایت https://applastgroup.com/