• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
rey

سفارش یک پروژه ی کوچک برای همین امروز

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
من یک پروژه ای میخوام انجام بدم ک درموردش خیلی سرچ کردم و تو همین فروم هم پرسیدم ، ولی ب نتیجه ای نرسیدم . ضمن این ک هیچ ربطی هم ب وردپرس نداره . فقط html و php هستش .
میخوام توسط html یک فرم ساده ساخته بشه .ک مثلا کاربر توش بتونه اطلاعات وارد کنه . نهایتا اسم و فامیلی و سنش رو .
بعد از زدن دکمه ی ارسال ، اطلاعات داخل دیتابیس بشینن . همین .

ی دیتابیسی ساخته بشه و اطلاعات اون دیتابیس ب فایل php داده بشه واسه دریافت اطلاعات .
و بعد من داخل دیتابیس بتونم اطلاعاتی ک کاربر وارد کرده رو ببینم .

دوستانی ک تمایل ب انجام این کار دارن ، توی خصوصی بهم مبلغ مد نظرشون رو اطلاع بدن و بعد من اطلاعات team Viewer  سیستم رو میدم ک روی سیستم خودم انجام بدن . ( چون فکر میکنم زمپم هم مشکلی داره )
ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام پیام خصوصی ارسال شد لطفا چک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست