رفتن به مطلب

سفارشی کردن قالب انفولد با پرداخت هزینه

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخاهم که چند تا تغییرات کوچکو در قالب انفولد ایجاد کنم و تا سقف 50 تومنم به کسی میدم که اینکارو برام انجام بده.

درواقع میخاهم که موارد زیر را به امکانات قالب با برنامه نویسی ایجاد کنه.

1- فرم ورود و عضویت در سایدبار مثل فرم زیر

Untitled.png

2- ایجاد یک باکسی جهت معرفی نویسنده در اخر مطلب و باکسی برای ارسال فایل کاربران و عضویت کاربران در خبرنامه فیدبرنر.

3- تغییر استایل برچسب ها

4- ولید کردن قالب

لینک به ارسال
در هم اکنون، sir1 گفته است :

با سلام

من میخاهم که چند تا تغییرات کوچکو در قالب انفولد ایجاد کنم و تا سقف 50 تومنم به کسی میدم که اینکارو برام انجام بده.

درواقع میخاهم که موارد زیر را به امکانات قالب با برنامه نویسی ایجاد کنه.

1- فرم ورود و عضویت در سایدبار مثل فرم زیر

Untitled.png

2- ایجاد یک باکسی جهت معرفی نویسنده در اخر مطلب و باکسی برای ارسال فایل کاربران و عضویت کاربران در خبرنامه فیدبرنر.

3- تغییر استایل برچسب ها

4- ولید کردن قالب

سلام داداش فکر نکنم کسی اینکارارو با این مقدار هزینه انجام بده همه اینکارا زیر 300 انجام دادنی نستن البته شاید دوستانی باشن ولی کلا فکر نمیکنم بچه های حرفه ایکه بدون باگ اینکارو انجام بدن با اون مقدار هزینه وقت بزارن...

• امتیاز 2
لینک به ارسال

الان یک قالب از اول اختصاصی طراحی کنی 300 خرج برنمیداره. من تنها چندتا امکانات میخام اضاف کنم. به هر حال هر کی خواست انجام بده اعلام کنه بعد از انجام کار هزینه رو مستقیم بحسابش میریزم

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، sir1 گفته است :

الان یک قالب از اول اختصاصی طراحی کنی 300 خرج برنمیداره. من تنها چندتا امکانات میخام اضاف کنم. به هر حال هر کی خواست انجام بده اعلام کنه بعد از انجام کار هزینه رو مستقیم بحسابش میریزم

یک قالب اختصاصی 300 تومن؟!!!خوبه والا :huh:

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اسپم ؟! 

اسپم شما میدی که اینجا رو با انجمن قالب بلاگفا اشتباه گرفتی 

• امتیاز 2
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، sir1 گفته است :

لطفا اسپم ندید

دوست عزیز اصلا بحث در مورد محصولات تجاری (مثل قالب انفولد) در این انجمن ممنوعه و بهتره دیگه این تاپیک رو ادامه ندین، فکر می‌کنم دلیل اصلی که دوستان کمی تند برخورد می‌کنن هم همین باشه.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • Morteza این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...