رفتن به مطلب

چجوری با کپی پیست مطالب نمره ی منفی سئو نگیرم؟؟

ahmad25532

پست های پیشنهاد شده

با سلام. تو وبسایتم یه قسمت اخبار دارم که از چنتا از سایت های خبرگزاری، اخبار مرتبط با رشتم رو انتخاب میکنم و اونجا میارم. و عینا کپی پیست هست. میخواستم بپرسم چه تاثیری روی سئو داره؟ شنیدم که نباید کپی پیست کرد، میخواستم بپرسم اگه مجبور باشم این کار رو بکنم، راهش چیه که نمره منفی نگیرم؟ممنون

لینک به ارسال

گمون نکنم هیچ راهی داشته باشه. کپی کردن در حالی که تارنما (سایت) شما اعتباری در برابر دیگر خبرگزاری ها نداره یه جورایی 100% گوگل هرزنامه یا اسپم می شناسه و حتی شاید تا صفحه های آخر گوگل هم جایی به شما نده

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

با سلام. تو وبسایتم یه قسمت اخبار دارم که از چنتا از سایت های خبرگزاری، اخبار مرتبط با رشتم رو انتخاب میکنم و اونجا میارم. و عینا کپی پیست هست. میخواستم بپرسم چه تاثیری روی سئو داره؟ شنیدم که نباید کپی پیست کرد، میخواستم بپرسم اگه مجبور باشم این کار رو بکنم، راهش چیه که نمره منفی نگیرم؟ممنون

درود

بخش‌های کپی شده رو داخل تگ Quotes (نقل قول) قرار بدین، و لینک فعال صفحه‌ای که مطلب ازش کپی شده رو هم در انتهای نوشته قرار بدین این‌کار میتونه کمک کنه که نمره‌ی منفی نگیرید ولی نباید به هیچ وجه انتظار پیشرفت سایتتون رو داشته باشید!

به نظرم وقتی یه چیزی در اینترنت هست و سایت دیگه‌ای اونو گذاشته دیگه احتیاجی نیست شما مجددا اون رو در سایتتون منتشر کنید، نوشته‌های اختصاصی خودتون رو منتشر کنید و شاهد پیشرفت سایتتون باشید.

لینک به ارسال

سلام و ممنون 

وبسایت من وبسایت انجمن صنفی بازرسی فنی هست. (irsnt.com) . میخوام اخبار حوزه ی "بازرسی فنی" رو از چنتا وبسایت خبری مختلف گلچین کنم که یه خدمتی به اعضای سایت کرده باشم بلکه اینطوری تو وقتشون صرفه جویی بشه. خبرهای گلچین شده ای که بدردشون میخورده رو بخونن. همین. مشکلم اینه که اگه یکی بخواد یه خدمتی کنه، یه وقتی بزاره و قوانین کپی رایت رو هم کامل رعایت کنه، چکار باید کنه که نمره منفی نگیره؟؟:(

من افزونه ی yoast seo رو هم دارم. از قسمت تنظیماتش، برای این نوشته ها، اگه noindex کنم فکر خوبیه؟؟

1.png

ویرایش شده توسط ahmad25532
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

سلام و ممنون 

وبسایت من وبسایت انجمن صنفی بازرسی فنی هست. (irsnt.com) . میخوام اخبار حوزه ی "بازرسی فنی" رو از چنتا وبسایت خبری مختلف گلچین کنم که یه خدمتی به اعضای سایت کرده باشم بلکه اینطوری تو وقتشون صرفه جویی بشه. خبرهای گلچین شده ای که بدردشون میخورده رو بخونن. همین. مشکلم اینه که اگه یکی بخواد یه خدمتی کنه، یه وقتی بزاره و قوانین کپی رایت رو هم کامل رعایت کنه، چکار باید کنه که نمره منفی نگیره؟؟:(

خوشحالم که قصد دارید کپی‌رایت رو رعایت کنید، چند وقت پیش منم چنین سوالی برام پیش اومده بود، با یه متخصص سئو مشورت کردم، و این پاسخ رو بم دادن:

از تگ  Quotes استفاده کنید و لینک فعال بدین به صفحه‌ی منبع، علاوه بر حفظ کپی‌رایت نمره‌ی منفی هم نمی‌گیرید، نوایندکس کردن هم میتونه ایده‌ی خوبی باشه، البته باید مطالب اختصاصی خودتون رو هم منتشر کنید.

البته یه راه دیگه که الان به ذهنم رسید اینه که سر تیتر آخرین مطالب سایت‌ مورد نظرتون رو به کمک آر‌ اس اس بگیرید و اونو در سایدبارها نشون بدین طوری که کاربر با کلیک روی عنوان وارد سایت منبع بشه و متن کامل خبر رو اونجا بخونه (فکر می‌کنم در ویجت‌های وردپرس چنین چیزی وجود داشت) (البته نمی‌دونم از نظر سئو چه تاثیری خواهد داشت ولی فکر نمی‌کنم تاثیر منفی بذاره)

موفق باشید

لینک به ارسال

تگ quotes که میگید یه همچین چیزی دیگه:

<blockquote cite="http://www..sitemanba.com">
متن کپی شده ی من
</blockquote>

یه سوال در مورد لینک منبع. دقیقا لینک همون صفحه ی خبر باشه یا لینک صفحه ی اصلی سایت خبرگزاری باشه کافیه؟

در مورد راه حل دومتون. اگه طوری بود که میشد لینک های گلچین شده رو از سایت منبع گذاشت خوب بود. چون قرار باشه تمام سرتیتر ها رو بیاره که فایده ای نداره. من قصدم گلچین کردن اون سرتیترهاست. 

لینک به ارسال

متن کپی شده ی من
</blockquote>

یه سوال در مورد لینک منبع. دقیقا لینک همون صفحه ی خبر باشه یا لینک صفحه ی اصلی سایت خبرگزاری باشه کافیه؟

در مورد راه حل دومتون. اگه طوری بود که میشد لینک های گلچین شده رو از سایت منبع گذاشت خوب بود. چون قرار باشه تمام سرتیتر ها رو بیاره که فایده ای نداره. من قصدم گلچین کردن اون سرتیترهاست. 

لینک به ارسال

متن کپی شده ی من
</blockquote>

لینک به ارسال

سلام ودرود خدمت شما

دوست عزیز بعضی از سایت ها فرض کنید ماننند سایت های علمی پزشکی یا خبری که مجبورند وبمستران از سایت ها منبع کپی کنند همانطور که دوست عزیزمون گفتند شما بیایید مواردی را که که کپی میکنید اگر وقتش را داشته باشید مطلب را ومحتوا را ببینید بصورت طبیعی نوشته شده این مطلب یعنی این مطلبی که سایت منبع گذاشته صرفا برای کاربران نوشته شده یا نه اینکه جهت رتبه گرفتن شده شما میتونید محتوا را ادیت کنید وهمچنین مطلب را در تگ یک نقل نقول وبا ذکر منبع بیارید وهمچنین میتوانید از تگ CANONICALهم استفاده کنید با این جهت که بیان کنید فرض کنید در صورت وجود محتوای تکراری شما ادرس صفحه اصلی را بدهید به ربات های موتور جستجو گوگل تا امتیاز منفی نگیرید....

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

متن کپی شده ی من
</blockquote>

بله تگ quotes همینه، لینکی که میدید لینک صفحه‌ی خبر باشه.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 5/27/2016 at 10:27، ahmad25532 گفته است :

باید به همون صفحه لینک بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...