رفتن به مطلب

تهیه فونت با فرمت های مختلف

پست های پیشنهاد شده

سلام

یکی از مشکلاتی که برای تغییر فونت پوسته پیش میاد این فرمت فونت است که در کروم فرمت ttf پشتیبانی می شود اما فایر فاکس woff من می خوام فونت bardiya رو با چند فرمت مختلف .eot , woff , svg داشته باشم باید از کجا تهیه کنم؟ چند تا سایت تبدیل گر آنلاین بودن استفاده کردم نشد!!

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان.

من به اين شكل هميشه فونت رو تعريف و استفاده ميكنم و نتيجه ميده ولي در ورد پرس نميشناسه . نكته ي خاصي داره كه من نميدونم.

كد css :

@font-face{
font-family: 'BYekan';
src: url('font/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */ url('font/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/ url('font/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}
#title{
color:#fff;
padding:10px 5px;
font: normal 100% "BYekan", Arial, Helvetica, sans-serif;
}

پوشه ي فونت هم در پوشه ي قالبم هست.

مرسي

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

من از این سرویس استفاده میکنم چون امکانات بیشتری داره و میشه کاستومایز کرد تبدیل کردن رو

http://www.fontsquirrel.com/fontface/generator

لینک به ارسال

ممنونم ازتون . سايت رو ديدم ولي دقيقا متوجه نشدم چطور بايد ازش استفاده كرد ؟ توليد كننده ي font-face ؟

روشي كه من استفاده ميكنم نادرسته ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...