• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
alijalali73

پر شدن هاست و تغییر در فایل ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب خدمت اساتید

من یه وبسایت وردپرسی دارم که تو این یکی دو هفته اخیر دچار مشکلاتی شده

یه مشکلش اینه که پلاگین ها خودبه خود و به طور غیر طبیعی حجمشون میره بالا . هر روز چند بار هم که پوشه public_html/korsi/wp-content/plugins/js_composer/assets/lib/prettyphoto/images/prettyPhoto رو خالی کنم و بازم سر بزنم تا زمان پر شدن حجم هاست داره بزرگتر میشه

حتی یکبار هم که پلاگین ویژوال کمپرسور رو حذف کردم از طریق پلاگین مربوط به اسلایدر حجم هاست کاملا پر شد

مشکل دوم اینه که محتوای بعضی از فایل هام تغییر میکنه

بعد از اینکه هدر و فوتر سایتم ناپدید شدن رفتم از قسمت ویرایشگر خود قالب تو داشبورد وردپرس و دیدم اصلا محتوای این دو فایل هدر و فوتر کاملا تغییر کرده و وقتی اون جدید ها رو پاک کردم و فایل های قبلی خودم رو جایگزین کردم هدر و فوتر سایتم درست شد

تو یه مورد دیگه هم user pro  موقع زدن دکمه ثبت نام ارور جی کوئری میداد که اونم با پاک کردن محتویات پوشه پلاگین از هاست و دوباره ریختن محتویات درست شد

لازم به ذکره هاست رو با ویروس اسکنر خود سی پنل ویروس کشی کردم و چیزی پیدا نکرد

لطفا اگه کسی راه حلی داره به من بده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عوض کردن سرور پاک کردن صورت مسئله ست نه حل اون

من از اساتیدی که بلدن سوال داشتم

و نیازی به تبلیغات شما نداشتم دوست عزیز

اگر کسی راه چاره ای داره لطفا منو راهنمایی کنه

در ضمن از دیشب که دوباره فایل های پلاگین یوزر پرو رو ریختم دوباره خراب شد و ارور Error in jQuery.ajax while submitting a form:SyntaxError: JSON.parse: unexpected non-whitespace character after JSON data at line 1 column 24017 of the JSON data میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، alijalali73 گفته است :

هیچکس هیچ راهی بلد نیست؟

پلاگین‌ها و پوسته‌های نال شدتون رو حذف کنید و تست کنید ببینید بازم این مشکل پیش میاد؟

همچنین فولدرهای Temp (tmp) رو بررسی و حذف کنید، پلاگین‌های کش رو بررسی کنید که حجم فایلهاشون چقدره و همچنین فولدر Trash رو میتونید بررسی و خالی کنید.

البته اگه خیالتون از بابت بدافزار راحته.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری