رفتن به مطلب

مشکل در تنظیم yoast

arshialove

پست های پیشنهاد شده

سلام.

افزونه seo yoast دارم و تمامی تگ هام که توی گوگل محبوب شدن رو با حرف (بایگانی) اضافه بهش شده

مثلا اگر تگ "دانلود آهنگ" داشتم توی گوگل میزنه "دانلود آهنگ بایگانی"

این تنظیم از کجای yoast هستش که بتونم حذفش کنم؟

لینک به ارسال

سلام و درود خدمت شما

زیاد این مشکل در انجمن بحث شده سرچ کنید./

شما میتونیددر بخش عنوان ومتاهای در بخش طبقه بندی وبایگانی ها در بخش عنوان قالب ویا هرجا دراین تب ها کلمه %%بایگانی %%هست را حذف کنید وذخیره کنید.مشکلتون حل خواهد شد./

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در 12 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

سلام آقا باید حتما اون مطلب ما چقدر باشه که رنگش سبز بشه من هر چی مینویسم و میزارم تو سایت کلانش نارانجی هست

سوالتون با عنوان یکی نیست تایپیک جدیدی ایجاد کنید 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، alam7o گفته است :

سوالتون با عنوان یکی نیست تایپیک جدیدی ایجاد کنید 

رفیق خوب منظورم منم همینه چطوری باید تنظیم بشه که سبز نشون بده :(

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

رفیق خوب منظورم منم همینه چطوری باید تنظیم بشه که سبز نشون بده :(

اگر راهنمای تنظیمات میخواید به این لینک مراجعه کنید کارتون راه بیوفته ولی بحث اینکه چطور پست بذارید جداست

http://hamyarwp.com/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1/

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، irmacfa گفته است :

سلام آقا باید حتما اون مطلب ما چقدر باشه که رنگش سبز بشه من هر چی مینویسم و میزارم تو سایت کلانش نارانجی هست

در باکس افزونه توضیحاتی رو می‌بینید که بهتون میگه چه کارهایی رو باید انجام بدین . خواهش می‌کنم از پرسیدن پرسش‌هایی نامرتبط خودداری کنید و یک تاپیک دیگه باز کنید. سپاس

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در 6/3/2016 at 08:45، mk-73 گفته است :

سلام و درود خدمت شما

زیاد این مشکل در انجمن بحث شده سرچ کنید./

شما میتونیددر بخش عنوان ومتاهای در بخش طبقه بندی وبایگانی ها در بخش عنوان قالب ویا هرجا دراین تب ها کلمه %%بایگانی %%هست را حذف کنید وذخیره کنید.مشکلتون حل خواهد شد./

ممنون رفع شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...