رفتن به مطلب

رنك دهي به مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گل

يه سوالي دارم ، ميدونم چيكارش كنم تو قالبمون ولي خب چون جاوا اسكريپت بلد نيستم ، اينجا گفتم بيانش كنم كه دوستان كمكم كنن ساده اين كارو انجام بدم ،

ميخوايم مثلا به مطالبمون رنك بديم ،‌بين 1تا 10 ، كه مثلا اگر يك بود نمودار و يا يه خط كوتاه بيوفته و اگر به مراتب هر چه بزرگتر بود تا 10 ، اون نمودار هم بلند تر باشه ، مثلا ميخوايم بگيم اين گيم و يا نرم افزار رنك 5 از 10 رو داره ، من برنامم اينه كه بيام تو زمينه هاي دلخواه قرارش بدم و بعد متاباكسش كنم طوري كه توي پنل زير قسمت ارسال مطلب يه كادر بندازه كه بشه بهش اعدادي بين 1 تا 10 رو داد و زماني كه مثلا اگر عدد 1 بود نمودار كوتاه باشه و اگر هر چه به 10 نزديك تر بود نموداره بلند تر باشه

حالا ميشه ستاره هم قرار داد ولي مشكل من دقيقا همين بخششه كه نميدونم چي قرار بدم كه نيازي به جاوا اسكريپت نباشه ! نظرتون و پيشنهادتون براي اين مساله چيه كه من بتونم يه امتياز دهي داشته باشم كه بشه بهش از بين اعداد 1 تا 10 داد كه خب نمودار بندازه!

حالا اگر افزونه اي چيزي هم هست براي اين كار خوب ميشه!

مثلا توي سايت هاي گيم ديديد كه مينويسه: صدا گذاري 1 از 10 ، گرافيك 5 از 10 ، و نمودار ميندازه! دقيقا همين رو ميخوايم

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

می تونید از پلاگینهای Post Ratings استفاده کنید مثل Author Post Ratings و ...

لینک به ارسال

سلام دوست گلم، فكر كنم خوب مطالعه نكرديد كه بنده چي ميخوام و شايد من خوب نگفتم

اون پلاگين و يا ستاره ها يه عنوانه و اصلا چيزي كه من ميگم نيست!!!

توي يه سايت گيم المان هاي زياديه كه بايد بهشون رنك داده بشه!

گرافيك

طراحي

موسيقي

صدا

شخصيت پردازي

و ... نزديك 6 تا المانه ، اون ستاره ها يدونه رنك ميده به يه مطلب اصلا كلا 180 درجه متفاوت تر از اون چيزيه كه من توي پست اول اين تاپيك بيان كردم :)

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

سلام

آخرین عکس در صفحه این افزونه را ببین فکر کنم همونه که میخوای.

امتیاز دهی کلی هم پایینش نوشته.

screenshot-7.png?r=636139

http://wordpress.org/extend/plugins/gd-star-rating/screenshots/

لینک به ارسال

/

خيلي خيلي ازتون متشكرم ، بازم نشد :D - خيلي ساده است مساله ، مورد اينه كه اين افزونه ها و پلاگين ها تعامل با كاربر رو ميرسونه! يعني اينكه كاربر مياد و رنك ميده! حالا مساله اينجاست ، شما يه گيم رو نقد و برسي كردي و به عنوان يه مرجع داري به اين بازي رنك ميدي به بخش هاي مختلف و اين نظر سايت شماست نظر نويسنده است و يه بار ثبت ميشه و كاربرا ميان و نمودارو نگاه ميكنن كه مثلا سايت شما به اين گيم اين نمره هارو داده و مهم اينجاست كه اين نمودار غير قابل تغيره توسط كاربر ! مثل نمره معلمه! معلم نمره ميده شما نگاش ميكني ولي تغيري نميتوني بدي!

اين پلاگين ها براي كاربر ساخته شده كه بيان و هر كسي نمره هاي خودشون رو بدن! ، ولي چيي كه ما ميخوايم اينه كه ما نمره ميديم كاربرا نگاه ميكنن ، كسي از كاربر نمره و عدد نميخواد :)

قربونت برم زحمت كشيدي دوست عزيزم

.

لینک به ارسال

من گرفتم :D

از زمینه دلخواه استفاده کن .

خودت از یک تا 10 به هر پست نمره بده .

بعد با استفاده از اون عدد یه تعداد ستاره بذار بغل دست پست .

همین

لینک به ارسال

من گرفتم :D

از زمینه دلخواه استفاده کن .

خودت از یک تا 10 به هر پست نمره بده .

بعد با استفاده از اون عدد یه تعداد ستاره بذار بغل دست پست .

همین

قربون رضاي عزيز برم، ميگم كه پس هموني كه من گفتم درسته اره؟؟؟ پست اولم رو بخون لطفا ببين اوني كه من گفتم دقيقا همينه درسته؟؟ ولي سوالم اينه بخوام ستاره نزارم و مثلا ستوني باشه چيكار كنم؟؟ اگر پست اولم رو بخوني ممنونت ميشم

مرسي

لینک به ارسال

شما کافیه عکس بزاری حالا میشه هم ستونی باشه و هم بصورت افقی. برای هر شماره یک عکس در نظر بگیرید.

لینک به ارسال

اها خودمم تو فكرش بودم ولي گفتم كه خيلي ابتدايي هستش گويا همين درست بوده! الان ميرم براي عدد 10 يه عكس بلند و به ترتيب براي باقي عكس كوچيك تر ميزارم ، خوبه ؟ شما هم همين رو گفتي مرتضي جان درسته؟

لینک به ارسال

الان فقط مشکلت نشون دادنشه .

خب مقادیر درصد هستن یا عدد ؟

میخوای ستون بذاری؟

لینک به ارسال

رضا جان دستت درد نكنه با توجه به توضيحي كه دادي خيلي عالي بود و كمكم كرد (رضاي عزيز تو جاي ديگه راهنمايي كرد). مقادير عدد هستن ولي خب با توجه به روش گفته شده ميشه ضربشون كرد و درصد شد

حالا يه مساله ، نويسنده و مدير مربوطه مياد توي زمينه دلخواه ميزنه مثلا 5 اين رو ما ما توي كدش ضرب ميكنيم به 10 كه درصد بشه ، حالا اين درصد رو چطوري به استايل بديم ؟؟؟ يعني اونجايي كه نيازه width درصد بديم بايد دقيقا چه الماني قرار بگيره كه اين درصد بدست امده رو نمايش بده كه اونم با توجه به درصد رنك بده.. مرسي

لینک به ارسال

دو راه دارید.

1- با جی کوئری اجرا کنید. که بصورا فریمورک توی نت هست.

2- با استایل انجام بدید.

شما یک اندازه نهایی انتخاب کنید مثلا 100 پیکسل.

حالا به ازای هر درصد 1 پیکسل عکس رو بزرگ کنید. یه چیزی مثل کد زیر:

<span style="width:<?php echo $meta_int; ?>px;">

که متغییر meta_int میشه عدد شما ضربدر 10

راه ساده ایی هست.

لینک به ارسال

دو تا div میخواد .

یکیش کلیه برای محدودیت کلی مثلا 250 پیکسل.

یکیش توی این هست که درصد میدید دیگه .

<div style='border:1px solid gray;height:10px;width:250px'>
<div style='background:green; height:10px;width:10%'> </div>
</div>

اون 10 درصد رو باید تغییر بدید .

حالا اگه از یک تا 10 نمره میدی کافیه یه صفر بذاری جلوش دیگه میشه درصد :)

لینک به ارسال

دو تا div میخواد .

یکیش کلیه برای محدودیت کلی مثلا 250 پیکسل.

یکیش توی این هست که درصد میدید دیگه .

<div style='border:1px solid gray;height:10px;width:250px'>
<div style='background:green; height:10px;width:10%'> </div>
</div>

اون 10 درصد رو باید تغییر بدید .

حالا اگه از یک تا 10 نمره میدی کافیه یه صفر بذاری جلوش دیگه میشه درصد :)

اقا مرتضي دسدت درد نكنه....

رضا جان متوجه نشدي دقيقا خواسته منو :(

من همه اينارو اون شب متوجه شدم دستت درد نكنه ، سوالم اينه كه الان من اون عددي كه نويسنده تو پنل توي زمينه دلخواه ميده مثلا 5 ، رو بايد ضربدر 10 كنم كه بشه درصد ، حالا اين ضرب رو كه كه تبديل به درصد شده چطور بيارم توي width بدم؟؟؟ اونجا متغير بزارم؟ و يا مثلا چي وارد كنم؟؟؟؟ يه خورده ارام متن منو بخونيد دقيقا متوجه منظورم ميشيد :)

متشكرم ازتون

.

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

توی پست 12 دقیقا همین مورد رو نوشتم.

ببینید شما متا یا همون زمینه رو توی یک متغییر مثلا به اسم _meta_val بریزید.

بعد هم متغییر رو ضربدر اون مقدار که اینجا 10 هست بکنید. (اگر درصدی هست 10 و اگر پیکسلی هست براساس اندازه کلی مشخص میشه)

<?php
$_meta_val = get_post_meta($post->ID, 'key', true);
$meta_int = $_meta_val*10;
?>
<span style="width:<?php echo $meta_int; ?>%;"></span>

لینک به ارسال

دوستان به مشكل خوردم!!! :( توي صحفه من عناصر زيادي هستن كه همه شون براي خودشون استايل هاي جدا دارن ، در هر صورت وقتي من ميخوام اين روش رنك دهي رو پياده كنم ، طول و عرض اين دايو هايي كه ميدم قاطي ميشه و از كناره ها فاصله ميگيره و از پدينگ و مارجين دايوي كه در اونه پيروي ميكنه! چيكار كنم كه به استايل هاي دايو هاي بالادسترش كاري نداشته باشه و از اون پيروي نكنه؟

لینک به ارسال

درستش كردم..

به هر دو خاصيت زير رو دادم درست شد ، البته ابتدا هم داده بودم ولي نه به هر دو! اولين دايو درست بود و دومي وسط مي امد كه با خاصيت زير ريست و بعد فلوت گرفت

clear: both;
float: left;

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...