• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ahmad25532

visual composer
مشکل visual composer بعد از آپدیت به وردپرس فارسی 4.5.2

4 پست در این موضوع قرار دارد

وقتی میخوام پست یا برگه ای رو ویرایش کنم، وقتی حالت page builder رو میزنم تو قسمت visual composer هیچی نشون داده نمیشه!!!!!!! نمیدونم چرا اینطوری شده. تا چند وقت پیش خوب بود و من تمام برگه ها و نوشته هام رو با اون میساختم. الان که میرم ادیت کنم تو حالت ویژوال کامپوزر چیزی نشون نمیده!!!!!! تنها حدسی که میتونم بزنم اینه که بعد از آپدیت وردپرس این اتفاق افتاده. اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم که باید چکار کنم.

1.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مجبور شدم وردپرس رو دانگرید کنم به نسخه ی پایینتر تا درست بشه. ظاهرا باید منتظر آپدیت قالبم باشم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من یه قالب گرفتم این افزون توش فعال هست خواستم بپرسم کارش چی هست دقیقا ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با vitual composer  مبتونی نوشته ها و برگه هارو به بنا به دلخواه خودت طراحی کنید

پلاگ این خوبیه، فقط نباید آپدیتش کنی که از کار می افته مگر licence  خریده باشی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط poyehcom
      سلام
      ببخشید من یه مشکلی با افزونه visual composer دارم.
      وقتی که وارد قسمت ویرایش یه برگه میشم و میخوام اون صفحه رو تغییر میدم باید از طریق این افزونه به برگه المان های دلخواهمو اضافه کنم.  وقتی روی کلید افزودن المان کلیک میکنم یه منو واسم باز میشه که چندین المان و استایل داره ، اما روی هر المانی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته و المان مورد نظرم اضافه نمیشه.
      در ضمن این مشکل وقتی رخ داد که یه سری افزونه های مرتبط به visual composer رو نصب کردم.
      Addons for Visual Composer
      Bounce Grab Lite
      Essential Visual Composer Addons
      Image Hover Effects - Visual Composer Free Version
      Mega Addons For Visual Composer
      یه چیز یگه : من هر وقت افزونه رو هم آپدیت میکنم این مشکل پیش میاد و افزونه رو مجبور میشم به نسخه قبلی برگردونم.
      میدونید مشکل کجاست؟؟؟//
    • توسط msh2011
      سلام دوستان.
      آیا میشه با ویژوال کامپوزر هدر طراحی کرد؟
      اگر میشه به چه صورت باید اینکار رو کرد؟
      صفحه ها رو خیلی راحت با Visual Composer طراحی می کنم ولی برای هدر نمیدونم چطور باید به فایل Header.php قالبم ربطش بدم.
      ممنون از شما.
    • توسط msh2011
      سلام دوستان.
      آیا میشه با ویژوال کامپوزر هدر طراحی کرد؟
      اگر میشه به چه صورت باید اینکار رو کرد؟
      صفحه ها رو خیلی راحت با Visual Composer طراحی می کنم ولی برای هدر نمیدونم چطور باید به فایل Header.php قالبم ربطش بدم.
      ممنون از شما.
    • توسط TC98
      سلام.
      من یه مشکل جدی با این ویژوآل کامپوزر دارم. اونم اینکه وقتی به قسمت Edit Grid template می رم و یه قالب جدید برای خودم می سازم. قابل ذخیره شدن نیست.
      یعنی کلی تغییر میدم. سیو رو که میزنم همه تغییرات اعمال شده پاک میشه.
    • توسط mohsen8390
      با عرض سلام و خسته نباشید
      ببخشید یه مشکل با افزونه visual composer داشتم
      وقتی که بلاک متن برای قسمتی درست می کنم بعد از اتمام کار و ذخیره بلاک ها نمایش داده نمی شوند
      بعضی از دوستان گفتم کش مرورگر پاک کنی درست میشه ولی درست نشد
      ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی لازم دارم
      این موقعه ایی که تغییر میدم و ذخیره می کنم

و این هم بعد از ذخیره