ahmad25532

راهنمایی برای افزونه - نمایش لیست شرکت های عضو به صورت رندم

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

وبسایت من وبسایت انجمن صنفی شرکت های بازرسی فنی است (www.irsnt.com) . همونطوری که از اسمش هم مشخصه ما تعداد زیادی شرکت عضو انجمن داریم. چطوری میتونیم یه ابزارک (مثلا با عنوان اعضای انجمن) داشته باشم و اسم این شرکت ها رو به صورت رندم و اسلایدر نشون بدم؟ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرکت ها عضو هستن؟

اگر عضو هستن از کوئری کاربری وردپرس میتونید استفاده کنید.

user query wordpress

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون.

عضو سایت نیستند. عضو انجمن هستند. یه چیزی مثل برندها، یا مشتریان، یا همچین چیزهایی که تو بعضی سایتها هست. البته برای من ترجیحم اینه که اسم تایپ شده باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
      من یه پلاگین میخوام که وقتی عکس هارو روی سایت آپلود میکنم خودکار نام عکسهارو به عدد تغییر بده لطفا اگر افزونه ای با این مشخصات میشناسید و ازش استفاده کردید لطفا راهنمایی بفرمائید
      سپاس
    • توسط mrkarami937
      سلام به دوستان
      میخواستم برای فروش فرش وبسایتی طراحی کنم اما این سوال برام پیش اومده
      میشه نسبت به متراژ مشتری انتخاب کنه و قیمت تغییر کنه؟؟
      مثلا یک طرحو انتخاب کنه و در قسمت خرید که متراز انتخاب میکنه قیمت های فرق بکنه؟؟؟
      ممکنه؟؟/
    • توسط shahrambd
      با سلام
      دوستان من افزونه Amelia Booking رو روی قالب وردپرسی خودم که با Betheme از نسخه 20 رو وردپرس 5.0.2 هست نصب کردم. نصب موفق انجام شد، بعد از نصب اسم افزونه به داشبورد اضافه شد ولی هرچی میزنم رو گزینه های افزونه در داشبورد، تمامی پنجره سمت راست متاسفانه سفید سفیده مثل کف دست 
      آخرین ورژنش یعنی 1.4 رو نصب کردم همین آش و همین کاسه
      ورژن 1.3 نصب کردم همین آش و همین کاسه
      رفتم PHP سی پنلم رو از 7 به 7.1 و 7.2 و 7.3 و حتی 5.6 تغییر دادم ولی همین آش و همین کاسه
      روی وردپرس ورژن پایین تست کردم کلا نصب نشد.
      تو گوگل سرچ کردم چیزی در این مورد نبود.

بنظرتون چیکار کنم من؟  خیلی گشتم تا این افزونه رو که به دلم نشست و دقیقا کاری که میخوام رو انجام بده پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط M.Hajloo
      سلام دوستان وقت بخیر
      من میخوام تو سایتم 1 بخش با عنوان کسب و کار اضافه کنم که کاربر بیاد ثبت نام کنه و اطلاعاتی که ازش گرفته میشه همون صفحه کسب و کار باشه .
      و اطلاعاتی که میخوام تو هر صفحه نمایش داده بشه :
      لوگو شرکت + یک یا چند تصویر به عنوان گالری باشه + توضیحات کار + آدرس وب سایت + شماره های تماس + آدرس + و... باشه
      تقریبا مانند این سایت :

https://chidaneh.com/profile/49288 ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط mrkarami937
      سلام
      میخواستم ببینم چطوری میشه یه صفحه بسازم که یک تکس باکس داشته باشه و مشتری کد محصول رو وارد کنه و نمایش بده ک آیا این جنس متعلق به ما هست یا خیر