رفتن به مطلب

شروع به عنوان یک تازه کار

پست های پیشنهاد شده

سلام  به همه عزیزان و اساتید انجمن 
من عضو جدید هستم و قصد دارم که با ورد پرس یاد بگیرم چه طور یک سایت طراحی کنم
من تازه کار هستم و از ورد پرس چیزی نمیدونم
ممکنه راهنمایی بفرمایید که چه آموزش هایی رو باید دنبال کنم 
و یک لینک برای راهنمایی معرفی بفرمایید
مرسی و تشکر

لینک به ارسال

سلام ودرود خدمت شما

خوش امدید به این انجمن

دوست عزیز در رابطه با یاد گرفتن وردپرس اموزش ها ومقاله هایی زیادی هست میتوانید سرچ کنید اگر شما بتونید اطلاعاتی در رابطه با خودتون در زمینه طراحی سایت،قالب اطلاعات دارید بدید شاید بشه بهتر کمکمتون کرد./

لینک به ارسال

درود ، 

به انجمن خوش آمدید .

معمولا خود وردپرس بهترین منبع می باشد. https://codex.wordpress.org/  و  https://developer.wordpress.org/

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

سلام ودرود خدمت شما

خوش امدید به این انجمن

دوست عزیز در رابطه با یاد گرفتن وردپرس اموزش ها ومقاله هایی زیادی هست میتوانید سرچ کنید اگر شما بتونید اطلاعاتی در رابطه با خودتون در زمینه طراحی سایت،قالب اطلاعات دارید بدید شاید بشه بهتر کمکمتون کرد./

سلام با تشکر از پاسخ و راهنمایی
من تقریبا هیچ اطلاعاتی ندارم و فقط شنیدم که برای طراحی سایت میشه با ورد پرس کار کرد
در واقع کاملا مبتدی هستم
اطلاعاتم خیلی کم هست و باید از یک آموزش گام به گام پایه شروع کنم که موفق به پیدا کردنش نشدم
خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

خب من حالا اطلاعاتی مقدماتی به شما میدم بعد شما از بیس شروع کنید با صبر وحوصله مراحل را طی کنید ویاد بگیرید مراحل را.فقط من یک سوال داشتم شما رشته تحصیلیتون چیه؟.

ایا برای خودتون میخواهید سایتی را طراحی کنید یا اینکه یاد بگیرید کلا وبمستر حرفه ای بشوید ودر زمینه طراحی وتوسعه وب فعالیت داشته باشید./

دوست عزیز سیستم مدیریت محتوای ورد پرس یکی از سیستم های مدیریت محتوای سایت است که جایگاه بسیاری خوبی داره دربین کاربران و وبمستران سراسر دنیا.

خب حالا این پله اخر است که شما بخواهید از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید شما باید قالب سایت را یاد بگیرید یعنی طراحی کردن پوسته های وردپرس اونم قالب های بهینه وبا سئو بالا.

برای طراحی کردن این قالب شما نیاز به داشتن دانش html؛html5،css،css3و.....

پس قدم اول شما باید دانش مربوط به طراحی قالب های بهینه را طراحی کنیدتحت سیستم مدیریت محتوا وردپرس >>بعد میایید این قالب را هوشمندش میکنید یعنی اینکه مدیریت کنی این قالب را از طریق سیستم مدیریت محتوای وردپرس باید بیایید تابع های مربوطه وردپرس را درون این قالب قرار بدهید.

من حالاکلی گفتم شما باید در هر کدام از این مرحله دانش وتبهر خود داشته باشید که موفق بشید

مواردی که شما باید یاد بگیرید.

html,html5,css,css3,jquery,bootstrap or fundation for responsive,php,directory wordpress

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...