• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

   بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
  • Saeed Fard

   نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

   در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
alireza1375

تصویر شاخص

10 پست در این موضوع قرار دارد

تصویر شاخص را سایتم نشان نمی دهد!مشکل از چیست؟آپلود می شود ولی در کتابخانه و محل تصویر شاخص توی ویرایشگر هیچی نشان نمی دهد.تصویر هست ولی یک شکل مستطیل است.نمی دانم ولی فکر کنم به خاطر FTP باشد چون می خواستم پلاگین را بروز کنم پیغام زیر را داد و باید مشخصات FTP وارد کنم.نمی دانم شما چی میگویید؟

این آدرس یکی از تصویر های شاخص است http://golpaweb.ir/wp-content/themes/golpa/framework/scripts/timthumb.php?src=http://golpaweb.ir/wp-content/uploads/2012/12/google-now-chrome_0.jpg&h=59&w=59&zc=1

این هم پیغام FTP

برای انجام دادن عملیات موردنظر، وردپرس به اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اين كد رو به انتهاي wp-config.php اضافه كنيد مشكل FTP حل ميشه ..


if(is_admin()) {
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0751 );
}

حالا تست كنيد ..

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

مشکل تا حدودی بر طرف شد ولی این پیغام را می دهد.


Warning: fopen(./cache/timthumb_int_e0738a02e6d0a2cc0e5b089e0657cea6.timthumb.txt.lock) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/u549521831/public_html/wp-content/themes/golpa/framework/scripts/timthumb.php on line 805
A TimThumb error has occured
The following error(s) occured:
Could not open the lockfile for writing an image.

Query String : src=http://golpaweb.ir/wp-content/uploads/2012/12/2012-12-07_13h02_44-645x250.jpg&h=59&w=59&zc=1
TimThumb version : 2.8.9

این هم فایل که توی نشته بالا آدرس داده بود.

WP.txt

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اصلا از آن وقتی که این کد را اضافه کردم دیگر نه می توانم آپلود کنم و نه افزونه را نصب کنم. در کل پیغام ها مختلفی میدهد ولی چیز ثابتی که در آن ها است.

خطایی هنگام به روزرسانی دو هزار و یازده رخ داد: دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /home/***********/public_html/wp-content/twentyeleven.tmp وصل شود.

خطایی هنگام به روزرسانی WordPress SEO رخ داد: دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /home/**********/public_html/wp-content/wordpress-seo.tmp وصل شود.

دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /home/***********/public_html/wp-content/mybb-latest-posts.tmp وصل شود

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بنظر میرسه تابع fopen روی سرور شما محدود شده یا اینکه سطح دسترسی برای پوشه wordpress-seo.tmp درست ست نشده.

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بنظر میرسه تابع fopen روی سرور شما محدود شده یا اینکه سطح دسترسی برای پوشه wordpress-seo.tmp درست ست نشده.

خوب باید چه کار کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

ببخشید دوباره این تایپیک را بروز کردم تا توی اولین پست بیاید ولی مجبورم.خواهشا می کنم کمک کنید.مشکل از این کد زیری است؟یعنی از این خط اشکال میگیرد.


$fp = fopen($this->cachefile, 'rb');

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

این خط هم مربوط به تابع فوق هست.

به مدیر سرور اطلاع بدید شاید تغییر باید بشه.

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام و خسته نباشید

بنده بعد از تغییر سرور با همین خطا و مشکل روبه رو شدم (دقیقا بعدش)

موقعی که عکس آپلود میشه این اخطارو میگیرم

پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به wp-content/uploads/2013/07 برود.

موقعی که میخوام افزونه بروز کنم این اخطار رو میگیرم:

برای انجام دادن عملیات موردنظر، وردپرس به اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.

و اینکه موقعی که tim thumb فعال هستش هیچکدوم از بند انگشتی های سایتم لود نمیشه فک کنم یه تابع رو هاست جدید بسته هست درسته؟

ممنون میشم زودتر کمکم کنید :(

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری