irblues

عدم نمایش کتابخانه و فایل های آپلود شده

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به مهندسان گرامی

من بعد از آپدیت به وردپرس 4.5.2 بخش کتابخانه سایتم نمایش داده نمیشه و مدام لودینگ صفحه در حال چرخش هست

وقتی به برمیگردونم به ورژن قبل مشکل حل میشه...

راه کارهای زیر رو رفتم و جواب نداد:

"تاپیک های قدیمی در مورد این مشکل رو خوندم، 

پرمیشن فایل ها و فولدرهارو عوض کردم،

قالب رو پیش فرض کردم و افزونه ها رو غیرفعال کردم،

دیتابیس رو تعمیر و بهینه سازی کردم،

فایل های وردپرس رو دستی آپدیت کردم"

اما نشد که نشد!...

2 تا تصویر پیوست گذاشتم که این قضیه رو نشون میده

ممنون میشم اساتید پاسخ بدهند

moshkel2.png

moshkel1.png

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار دستی وردپرس تو رو تو پوشه سایت آپلود کنید و انجام بدید.

این ارور دلایل مختلفی داره شاید بخاطر ناقص آپدیت شدن وردپرس باشه. یا جی کوئری.
کش مرورگرتون هم خالی کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این پیام رو من در نگارش‌های پیشین وردپرس دیده بودم  و با به روز شدن وردپرس به نگارش‌های تازه دیگه دیده نشد فایل zip که این‌جا میذارم رو در wp-content بارگذاری کنید امیدوارم مشکل حل بشه اگر نشد ما رو آگاه کنید

mu-plugin.zip

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/4/2016 at 18:40، Mazandaranweb گفته است :

یک بار دستی وردپرس تو رو تو پوشه سایت آپلود کنید و انجام بدید.

این ارور دلایل مختلفی داره شاید بخاطر ناقص آپدیت شدن وردپرس باشه. یا جی کوئری.
کش مرورگرتون هم خالی کنید.

در در 6/4/2016 at 19:36، sushyant گفته است :

این پیام رو من در نگارش‌های پیشین وردپرس دیده بودم  و با به روز شدن وردپرس به نگارش‌های تازه دیگه دیده نشد فایل zip که این‌جا میذارم رو در wp-content بارگذاری کنید امیدوارم مشکل حل بشه اگر نشد منو آگاه کنید

mu-plugin.zip

ممنون از شما، مشکل با آپدیت وردپرس حل شد.

البته من این بین تغییر هاست هم داشتم، که حالا نمیدونم ایراد از هاست قبلی بود یا آپدیت وردپرس 

ولی حل شد. :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط abolfazl20000
      سلام
      بنده یه سایتی دارم که میخوام در بعضی قسمتاش فایل بفروشم. در بعضی قسمتاشم یه سری کاتالوگ میخوام واسه دانلود عموم بزارم. مشکلی که هست اینه که اگه بخوام اینو داخل هاست خودم مستقیم واسه دانلود بزارم زیاد میشه حجمش. آیا روشی هست که بشه جایی فضایی اختصاص داد که وقتی کسی دانلود رو میزنه به سایت دیگه ای مثل 4share و اینا نره و مستقیما دانلود شه.
    • توسط mahdiar
      سلام
      من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    • توسط Rangarang
      سلام
      چیکار باید کرد که وقتی ویدئویی رو از طریق خود وردپرس آپلود می کنیم، هنگام نمایش اون به مخاطب مثل سایت آپارات، یک کد بهش بده که بتونه تو سایت خودش هم ویدئو رو آپلود کنه. آیا خود وردپرس چنین امکانی داره و اگه نه با چه افزونه ای می شه این کار رو انجام داد؟
      از پاسخ شما ممنونم
    • توسط Rangarang
      سلام
      وقتی سایت رو باز می کنم، آنتی ویروس نود 32 اخطار می ده که چنین آدرسی مشکوک هست:
      http://134.249.116.78/jquery.js

در صورتی که من اصلا نمی دونم این آدرس از کجا میاد و آیا اصلا مخرب هست یا خیر. لطفا در این زمینه راهنمایی کنید.
      متشکرم
    • توسط miraziz
      سلام.
      دوستان در وب سایت من وقتی عکسی را آپلود می کنم خودقالب سایزی را به توجه به کد زیر ایجاد کرده و آن را در قالب استفاده می کند
      add_image_size( 'post-image', 766, 9999 ); حالا عکس اصلی (سایز ارجینال) به درد نمی خورد و بیهوده در هاستم فضا را اشغال می کند. چگونه می توانم از این پدیده جلوگیری کنم؟ یعنی می خواهم یک سایز بندانگشتی و یکی هم، سایزی که با کد بالا ایجاد می شود در هاست ذخیره باشد و عکس با سایز اصلی ذخیره نشود.