رفتن به مطلب

کارنکردن کلید add media - کارنکردن کلید های Visual و text و ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من به تازگی بکآپ سایتم را به هاست جدید منتقل کردم. مداوم با مشکل مواجه میشم و تااونجایی که تونستم اونها رو رفع کردم. این چندتا مشکل رو نمی دونم حقیقتا باید چطوری حل کنم.

نسخه وردپرس به آخرین نسخه ارتقا دادم. پلاگین ها رو هم به روزرسانی کردم.

1- کلید add media  و insert slideshow داخل پست کار نمیکنند. روی آنها که کلیک میکنم، هیچ اتفاق خاصی نمیفتند..

2- فضایی که فونت ها در آن نوشته میشوند سفید است. متن تکس در آن وجود دارد ولی سفید نمایش میدهد.

3- کلید های visual   و text کار نمکینند و قابلیت سوییچ وجود ندارد.

ممنون میشم که دوستان راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

Cache مرورگرتون رو پاک کنید

افزونه‌ها رو از کار بندازید و از پوسته default بهره بگیرید و ببینید درست میشه یا نه

اگر نشد  wp-config.php رو باز کنید و وپیش از کد

require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');

کد زیر رو جای‌گذاری کنید

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

اگر مشکل پابرجا بود همین‌جا بپرسید

لینک به ارسال

سلام.

خیلی ممنون از پاسخگویی شما. متاسفانه درست نشد. کد رو همونطوری که گفتین قبل از این کد قرار دادم (تصویر پیوست). ولی متاسفانه تغییری حاصل نشد.

متن داخل تکس همچنان سفید هست و این کلیدهای add media و insertslideshow کار نمیکنند.

با سپاس.

code.jpg

code1.jpg

لینک به ارسال

من گفتم یک لاین پیش از اون کد رو بنویسید نه این‌که دو خط رو یکی کنید . افزونه‌ها رو از کار انداختید و بررسی کردید یا نه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...