PRGAME

مشاوره در مورد فروش قالب !!!

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان . بنده چندتا قالب طراحی کردم و میخام برای فروش قرارشون بدم . به نظر شما سایت هایی مثل مارکت وردپرس که مربوط به همیار وردپرس هست خوبه یا اینکه نه ؟ چون چندوقت پیش تاپیکی دیده بودم که از بدی مارکت وردپرس میگفتن . 

اگر میشه من رو در این مورد راهنمایی کنید . 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد من راست چین هست rtl-theme.com

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مارکت همیار، راست چین و دیگر سایت‌ها همه یکسان هستند پیش از فروش باید آیین‌نامه‌های این سایت‌ها رو بررسی کنید و هر کدوم بهتره بود اونجا بفروشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه سایت ندارید و هزینه های برای تبلیغات سایت خودتون ندارید همین مارکت وردپرس بهتره البته rtl-theme هم خوبه که البته خیلی سخت گیر تر از مارکت هستش و اجازه گذاشتن لینک طراح رو نمیده 

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه زمانی قرار بود خود این انجمن بازار این چنینی درست کنه ولی فک نمی کنم کسی پیگیرش باشه

در مورد سوالتون، بنده با @M.Javad موافقم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق ایین نامه سایت مارکت وردپرس باید فونت هایی مثل ایران سنس دارای جواز باشند . 

بنده این فونت رو خریدم . ولی جواز نمیدونم دیگه چیه ! کسی میدونه ؟ چقدر باید هزینه کنم تا جواز بگیرم ؟ ایا به صرفه هست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، reza_yki گفته است :

یه زمانی قرار بود خود این انجمن بازار این چنینی درست کنه ولی فک نمی کنم کسی پیگیرش باشه

در مورد سوالتون، بنده با @M.Javad موافقم

به زودی راه‌اندازی میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، PRGAME گفته است :

طبق ایین نامه سایت مارکت وردپرس باید فونت هایی مثل ایران سنس دارای جواز باشند . 

بنده این فونت رو خریدم . ولی جواز نمیدونم دیگه چیه ! کسی میدونه ؟ چقدر باید هزینه کنم تا جواز بگیرم ؟ ایا به صرفه هست ؟

بخوانید: 

http://fontiran.com/about_licenses/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری