رفتن به مطلب

مشاوره در مورد فروش قالب !!!

PRGAME

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . بنده چندتا قالب طراحی کردم و میخام برای فروش قرارشون بدم . به نظر شما سایت هایی مثل مارکت وردپرس که مربوط به همیار وردپرس هست خوبه یا اینکه نه ؟ چون چندوقت پیش تاپیکی دیده بودم که از بدی مارکت وردپرس میگفتن . 

اگر میشه من رو در این مورد راهنمایی کنید . 

لینک به ارسال

مارکت همیار، راست چین و دیگر سایت‌ها همه یکسان هستند پیش از فروش باید آیین‌نامه‌های این سایت‌ها رو بررسی کنید و هر کدوم بهتره بود اونجا بفروشید

لینک به ارسال

اگه سایت ندارید و هزینه های برای تبلیغات سایت خودتون ندارید همین مارکت وردپرس بهتره البته rtl-theme هم خوبه که البته خیلی سخت گیر تر از مارکت هستش و اجازه گذاشتن لینک طراح رو نمیده 

لینک به ارسال

یه زمانی قرار بود خود این انجمن بازار این چنینی درست کنه ولی فک نمی کنم کسی پیگیرش باشه

در مورد سوالتون، بنده با @M.Javad موافقم

لینک به ارسال

طبق ایین نامه سایت مارکت وردپرس باید فونت هایی مثل ایران سنس دارای جواز باشند . 

بنده این فونت رو خریدم . ولی جواز نمیدونم دیگه چیه ! کسی میدونه ؟ چقدر باید هزینه کنم تا جواز بگیرم ؟ ایا به صرفه هست ؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، reza_yki گفته است :

یه زمانی قرار بود خود این انجمن بازار این چنینی درست کنه ولی فک نمی کنم کسی پیگیرش باشه

در مورد سوالتون، بنده با @M.Javad موافقم

به زودی راه‌اندازی میشه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، PRGAME گفته است :

طبق ایین نامه سایت مارکت وردپرس باید فونت هایی مثل ایران سنس دارای جواز باشند . 

بنده این فونت رو خریدم . ولی جواز نمیدونم دیگه چیه ! کسی میدونه ؟ چقدر باید هزینه کنم تا جواز بگیرم ؟ ایا به صرفه هست ؟

بخوانید: 

http://fontiran.com/about_licenses/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...