رفتن به مطلب

بهترین هاست از نظر امنیت

miladhassan

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

اگر لطف بفرمایید و چند تا از هاست های ایمن و با قیمت مناسب را بگید ممنون میشم و ی سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه آیا هاست p30hosting امنیت داره ؟ کسی از این هاست گرفته؟

لینک به ارسال

معرفی میزبان ایرانی کار بسیار سختی هست که من همیشه ازش خودداری کردم. برای برگزیدن یک هاستینگ خوب می‌تونید بررسی کنید که سایت‌های پربازدید و برتر پارسی در زمینه‌ای که می‌خواهید کار کنین از کجا میزبانی میشه. امنیت هر هاست بستگی به چیزهای گوناگونی داره که مهم‌ترین پایه‌ی اون میزان دانش فنی مدیر سرور هست

لینک به ارسال

اسم بردن کار خیلی سختی هست.

یکی از شرکت های هاستینگ در صفحه اصلی سایتش نوشته بود که امنیت سرور های این شرکت بسیار بالا است و خلاصه خیلی روی این موضوع مانور داده بود ولی متاسفانه یکی از سرور همین شرکت که نزدیک 200 سایت روش بود همشون هفته گذشته دفیس می شوند. حتی هاستینگ معروفی مثل hostgator که میزبان یکی از سایت های دولتی عربستان بود دو هفته گذشته از طریق باگ امنیتی سرور به اون سایت نفوذ می کنن.

در مجموع بگم حتی اون معروف هایش هم مشکل دارن.ولی همون طور که گفته شد اعتبار اون شرکت، سایت های معتبری که میزبانی اون را به عهده دارند از جمله مهترین عواملی هست که به راحتی قابل تشخیص است. ولی خوب عواملی مثل دانش مدیران سرور اون شرکت کار سختی است

لینک به ارسال

سلام ممنون از راهنمایی شما ولی خب خودتونم میدونید این جواب سوال من نبود نمی خوام بگم که حتما امنیت 100% داشته باشه  فقط در حدی که بتونیم بگیم اون هاست امنیتش از هاست های دیگه به نسبت بهتره . اصلا خود شما از چه هاستی استفاده میکنید یا چه هاستی رو پیشنهاد میکنید بازم ممنون از پاسختون

لینک به ارسال

پاسخ به پرسش شما واقعا کار آسونی نیست از سوی دیگه نمی‌خواهیم تبلیغ هاستینگی رو انجام بدیم. برای نمونه انجمن وردپرس پارسی در سینداد میزبانی میشه. من خودم سرور مجازی در دیتاسنتر لیتوانی دارم

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miladhassan گفته است :

سلام ممنون از راهنمایی شما ولی خب خودتونم میدونید این جواب سوال من نبود نمی خوام بگم که حتما امنیت 100% داشته باشه  فقط در حدی که بتونیم بگیم اون هاست امنیتش از هاست های دیگه به نسبت بهتره . اصلا خود شما از چه هاستی استفاده میکنید یا چه هاستی رو پیشنهاد میکنید بازم ممنون از پاسختون

بنظر من شما برو سایت های معروف خودمون رو از http://who.is چک کن ببین از کجا هاست گرفتن بعد بسته به نیاز و توان مالیتون انتخواب کنید ! کافیه بخش Name Server رو مشاهده کنید

ویرایش شده توسط alam7o
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۵/۳/۲۰ ه‍.ش. at 13:57، alam7o گفته است :

بنظر من شما برو سایت های معروف خودمون رو از http://who.is چک کن ببین از کجا هاست گرفتن بعد بسته به نیاز و توان مالیتون انتخواب کنید ! کافیه بخش Name Server رو مشاهده کنید

همیشه این راه درست جواب نمیده ها!

اما تا حدی خوبه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...