رفتن به مطلب

عدم ارسال پیام از سایت به کانال تلگرلم

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

دوستان من یه سایت فروشگاهی دارم میخوام محصولاتم به صورت خودکار به کانال تگلرامی سایتم اضافه بشه . 

افزنه wp  تمام مراحل درست انجام دادم اما باز به کانال مطالب ارسال نمیشه. پیغام تست از قسمت تنظیمات ارسال میشه.

باید چیکار کنم .

لینک به ارسال
در هم اکنون، p.alihosseini@gmail.com گفته است :

با سلام 

دوستان من یه سایت فروشگاهی دارم میخوام محصولاتم به صورت خودکار به کانال تگلرامی سایتم اضافه بشه . 

افزنه wp  تمام مراحل درست انجام دادم اما باز به کانال مطالب ارسال نمیشه. پیغام تست از قسمت تنظیمات ارسال میشه.

باید چیکار کنم .

با سلام بهتر که بصورت خودکار اینکارو انجام ندین و دستی اطلاعات خودتون رو به تلگرام ارسال کنید کافی که تلگرام نسخه دسکتاپ رو نصب کنید و فرایند ارسال رو انجام بدید، من به دو دلیل به شما پیشنهاد میکنم که از افزونه برای ارسال مطلب خودکار به تلگرام استفاده نکنید
1 - مخاطب شما یک انسانه وقتی مطلبی از سمت وب سایت شما بصورت اوتماتیک به کانالتون ارسال میشه، عملا یک محتوای بی روح از لحاظ ارتباط با مخاطبینتون ارسال میشه و کاملا ماشینی بنظر میرسه و این خودش باعث کاهش شدید دیده شدن در کانالتون میشه و محصولتون در این بخش کشته میشه! بهتر خودتون با دست به همراه عکس های زیبا توضیحات تکمیلی و لینک اینکارو انجام بدین!

2 - نصب این گونه افزونه ها امنیت شبکه و سایتتون رو در خطر قرار میده و همچنین باعث فشار بسیار زیادی روی سرورتون و کاهش عمل کرد و سرعت وب سایتون میشین.

توجه داشته باشید که کار شما وب سایت فروشگاهی است پس باید وقت بیشتر بگذارید برای معرفی یک محصول بخصوص در تلگرام که پاسخ خوبی هم میده ولی با سلیقه و استفاده از گرافیک باید باشه. زیبا موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...