رفتن به مطلب

مشکل با ckeditor

پست های پیشنهاد شده

سلام . من توی textarea متاباکسم از ckeditor استفاده کردم و مقدار هم سیو میشه . ولی مشکلی توی نمایشش داره و المنت ها عمل نمیکنن و به صورت زیر نمایش داده میشن :

3678146538015738920_pp.PNG

کدی که برای فراخوانی متاباکس مورد نظر که از نوع texarea هست استفاده میکنم به صورت زیره :

<?php if(get_post_custom_values('sajad_rif')) : ?><li><strong style="color:#C30003">خلاصه داستان :</strong> <?php echo get_post_meta(get_the_ID(),'sajad_rif',true );?></li><?php endif;?>

و کد متاباکس موجود در functions.php مربوط به این قسمت که توی صفحه ویرایش پست نمایش داده میشه به شکل زیره :

<label for="sajad_rif"><?php _e( 'خلاصه داستان', 'textdomain' ); ?>:</label><br />
<textarea name="sajad_rif" id="sajad_rif" cols="60" rows="4" class="ckeditor"><?php echo sajad_get_custom_field('sajad_rif' ); ?></textarea>

در واقع میخام کوتیشن مارک هایی که اول و اخر نتیجه ی دستور echo و print هستن رو حذف کنم تا نتیجه رو فقط به صورت text نشناسه و المنت ها هم کار کنن . 

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

مشکل رو خودم حل کردم .

این سومین تاپیکی بود که زدم و جوابی نگرفتم .

در اینجارو هم مثل وردپرس فارسی ببندید بره دیگه . جواب ملت رو نمیدید و انجمن رو به خدا سپردید !

لینک به ارسال

والله اینجا کسی پول نمیگیره که بشینه دونه به دونه چک کنه و جواب بده

درضمن فقط خودتون درون این انجمن نیستید و سوال دارید

شما همین تاپیک که دارید میگید بنده دارم میبینم شما ساعت 3 تاپیک باز کردید 

ساعت 4 خودتون جواب پیدا کردید خوب به روز کشیده که اینجوری میگید ؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • Black_Sky این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...