chaishpish

تغییر قسمت معرفی طراح قالب

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید دوستان طراح راهنمایی کنند من میخوام قسمت توضیحات قالب سایت خارجی رو معرفی کرده اونو عوض کنم چیکار کنم

عکس زمیمه شد من میخوام اسم یدست و توضیحات رو عوض کنم

tozihat.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید بین فایل ها دنبال این نوشته ها بگردید و تغییرشون بدید

میتونید برای سهولت کارتون از برنامه FileSeek استفاده کنید ، کارش اینه که تو فایل های php و غیره متن ورودی شما رو جستجو میکنه تو گوگل جستجو کنید کار باهاش راحته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل style.css پوسته خط های آغازین برای توضیح پوسته به کار میره می تونین این خط ها رو ویرایش کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالی بود ممنو خیلی راحت بود

حالا این قالب با خودش تنظیمات داره اسم اونم بخوام عوض کنم چجوریه میاد سمت راست 

afzone.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی می‌خواین نام CKEditor رو ویرایش کنید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، sushyant گفته است :

یعنی می‌خواین نام CKEditor رو ویرایش کنید؟

بله این کلمه رو میخوام عوض کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

CKEditor یک ویرایشگر متن هست که همه جا شناخته شدست. من نمی‌دونم چه نیازی به تغییرش دارین ولی برای تغییرش می‌تونین با Poedit این کار رو انجام بدین. راه دیگه اینه که به کمک برنامه Notepad++ بخش Find in files این واژه رو جست‌و‌جو کنید و سپس با واژه‌ی دلخواهتون جایگزینش کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، sushyant گفته است :

CKEditor یک ویرایشگر متن هست که همه جا شناخته شدست. من نمی‌دونم چه نیازی به تغییرش دارین ولی برای تغییرش می‌تونین با Poedit این کار رو انجام بدین. راه دیگه اینه که به کمک برنامه Notepad++ بخش Find in files این واژه رو جست‌و‌جو کنید و سپس با واژه‌ی دلخواهتون جایگزینش کنید

منظور من CKEditor نیست من به عنوان مثال نشون دادم وقتی قالب رو نصب میکنیم یک قسمت تظیمات اختصاصی داده میشه میخوام اسم اونو عوض کنم هیچ افزونه جدا نصب نشده فقط بعد از نصب قالب تنظیماتش میاد سمت راست میخوام اسم اونو عوض کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور من CKEditor نیست من به عنوان مثال نشون دادم وقتی قالب رو نصب میکنیم یک قسمت تظیمات اختصاصی داده میشه میخوام اسم اونو عوض کنم هیچ افزونه جدا نصب نشده فقط بعد از نصب قالب تنظیماتش میاد سمت راست میخوام اسم اونو عوض کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تغییر هر اسمی به روشی که گفتم انجام بدین

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید پشت هم اومد 

میشه راهنمایی کنید من تا حالا با این نرم افزار ها کار نکردم آموزش سادش رو دارید برام بفرستید همه جا آموزش درجه 1 گذاشتن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین جا برای یادگیری سایت YouTube هست می‌تونید با یه جست‌وجو در یوتیوب فیلم آموزشی رو پیدا کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا ممنون با شما دوستان خیلی راحت مشکلات ما تازه کارا  برطرف میشه واقعا ممنون

ویرایش شده در توسط chaishpish
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه
    • توسط kimidoonekekie
      سلام 
      چطور و از کجا میتونم ویرایش افزونه ها رو یاد بگیرم؟
      با کد نویسی آشنایی دارم و نرم افزار تحت وب با پی اچ پی هم نوشتم اما تاحالا تو این زمینه کار نکردم.
      الان به شدت احتیاج پیدا کردم که صفحه پیشخوان افزونه دکان - قسمت افزودن محصول رو ویرایش کنم.
      اگر کسی بهم بتونه این آموزش رو خصوصا  در مورد این نرم افزار بده به شدت احتیاج دارم.

• توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط meysamarab
      سلام دوستان 
      میخواستم ببینم میشه همچین سایتی bitgah.com رو با وردپرس راه اندازی کرد..
      اگر هم پلاگین یا پوسته ای وجود داره و میشناسید معرفی کنید لطفا یا اینکه باید شخصی سازی بشه یعنی کد نویسی های اضافه انجام داد ؟؟
      با تشکر

• توسط mohammades
      سلام دوستان من یه سایت میخوام مثل سایت زیر کسی میتونه راهنماییم کنه
      www.resanehtasvir.com
      <a heref="http://resanehtasvir.com">تو این ادرس سایت و ببینید</a>