رفتن به مطلب

تغییر قسمت معرفی طراح قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان طراح راهنمایی کنند من میخوام قسمت توضیحات قالب سایت خارجی رو معرفی کرده اونو عوض کنم چیکار کنم

عکس زمیمه شد من میخوام اسم یدست و توضیحات رو عوض کنم

tozihat.png

لینک به ارسال

باید بین فایل ها دنبال این نوشته ها بگردید و تغییرشون بدید

میتونید برای سهولت کارتون از برنامه FileSeek استفاده کنید ، کارش اینه که تو فایل های php و غیره متن ورودی شما رو جستجو میکنه تو گوگل جستجو کنید کار باهاش راحته

لینک به ارسال

در فایل style.css پوسته خط های آغازین برای توضیح پوسته به کار میره می تونین این خط ها رو ویرایش کنید

لینک به ارسال

عالی بود ممنو خیلی راحت بود

حالا این قالب با خودش تنظیمات داره اسم اونم بخوام عوض کنم چجوریه میاد سمت راست 

afzone.png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sushyant گفته است :

یعنی می‌خواین نام CKEditor رو ویرایش کنید؟

بله این کلمه رو میخوام عوض کنم

لینک به ارسال

CKEditor یک ویرایشگر متن هست که همه جا شناخته شدست. من نمی‌دونم چه نیازی به تغییرش دارین ولی برای تغییرش می‌تونین با Poedit این کار رو انجام بدین. راه دیگه اینه که به کمک برنامه Notepad++ بخش Find in files این واژه رو جست‌و‌جو کنید و سپس با واژه‌ی دلخواهتون جایگزینش کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sushyant گفته است :

CKEditor یک ویرایشگر متن هست که همه جا شناخته شدست. من نمی‌دونم چه نیازی به تغییرش دارین ولی برای تغییرش می‌تونین با Poedit این کار رو انجام بدین. راه دیگه اینه که به کمک برنامه Notepad++ بخش Find in files این واژه رو جست‌و‌جو کنید و سپس با واژه‌ی دلخواهتون جایگزینش کنید

منظور من CKEditor نیست من به عنوان مثال نشون دادم وقتی قالب رو نصب میکنیم یک قسمت تظیمات اختصاصی داده میشه میخوام اسم اونو عوض کنم هیچ افزونه جدا نصب نشده فقط بعد از نصب قالب تنظیماتش میاد سمت راست میخوام اسم اونو عوض کنم

لینک به ارسال

منظور من CKEditor نیست من به عنوان مثال نشون دادم وقتی قالب رو نصب میکنیم یک قسمت تظیمات اختصاصی داده میشه میخوام اسم اونو عوض کنم هیچ افزونه جدا نصب نشده فقط بعد از نصب قالب تنظیماتش میاد سمت راست میخوام اسم اونو عوض کنم

لینک به ارسال

لینک به ارسال

لینک به ارسال

ببخشید پشت هم اومد 

میشه راهنمایی کنید من تا حالا با این نرم افزار ها کار نکردم آموزش سادش رو دارید برام بفرستید همه جا آموزش درجه 1 گذاشتن

لینک به ارسال

بهترین جا برای یادگیری سایت YouTube هست می‌تونید با یه جست‌وجو در یوتیوب فیلم آموزشی رو پیدا کنید

لینک به ارسال

واقعا ممنون با شما دوستان خیلی راحت مشکلات ما تازه کارا  برطرف میشه واقعا ممنون

ویرایش شده توسط chaishpish
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...