رفتن به مطلب

معرفی کنید : افزونه سفارش دلخواه در woocommerce

پست های پیشنهاد شده

سلام ، خسته نباشید.

دنبال افزونه ای برای ووکامرس هستم که بتونم غیر از محصولاتی که در سایت وجود داره بخشی رو بصورت فرم سفارشی ایجاد کنم که با توجه به نیاز کاربر و پر کردن یکسری فیلد های مشخصات و آپلود تصویر از کاربر بتونیم درخواستشون رو دریافت کنیم ، بعد از دریافت سفارش ما به عنوان مدیریت سایت بتونیم برای اون درخواست قیمت مشخص کنیم و سپس کاربر بتونه فاکتور رو پرداخت کنه !

آیا افزونه فرم سفارشی برای woocommerce سراغ دارید که معرفی کنید ؟ ( پولی و رایگان فرقی نمیکند)

من افزونه gravity form رو برای ووکامرس دیدم اما نمیدونم این امکان وجود داره که اول فرم دریافت بشه و سپس مدیریت قیمت مشخص کنه و در انتها کاربر فاکتور رو پرداخت کنه ؟!

پیشاپیش متشکرم

لینک به ارسال

گرویتی فرمز افزونه‌ی بسیار خوبیه و توانایی دریافت سفارش رو داره کانتکت فرم ۷ هم خوبه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sushyant گفته است :

گرویتی فرمز افزونه‌ی بسیار خوبیه و توانایی دریافت سفارش رو داره کانتکت فرم ۷ هم خوبه

ممنون از پاسختون ، خب قابلیتی که نیاز دارم رو این افزونه داره ؟ ( که اول فرم دریافت بشه و سپس مدیریت قیمت مشخص کنه و در انتها کاربر فاکتور رو پرداخت کنه ؟! )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...