• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
    • Saeed Fard

نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
NESTED

همه پرسی برگزاری همایش وردپرس پارسی

124 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

در سال جدید قصد بر این هست تا همایشی وردپرسی برگزار بشود

اطلاعات نکمیلی تر این همایش بزودی اعلام خواهد شد

هدف از ایجاد این تاپیک این هست که دوستان وردپرسی عزیز بتونن نظرات و پیشنهادات خودشون رو در مورد این برنامه اعلام کنن و اینکه به بحث و تبادل نظر پیرامون این همایش بپردازیم

با تشکر

مرتضی راکی

41

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر همایش حضوری باشه خوبه

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من تازه می خواستم یه همچین پیشنهادی بدم که یه همایشی در مورد وردپرس برگزار کنید :)

هر کمکی هم از دست ما بر بیاد در خدمت هستیم

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حضوری که صد درصد هست مکان هم در تهران هست

نظری پیشنهادی دارین می تونید در ادامه این تاپیک بازگو کنید اگر هم موردی هست نمی خواین عمومی باشه پیغام خصوصی کنید

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من چندتا کلاس اموزشی طراحی وب هم بزارید .

مثلا این نمایشگاه را برای مدت یک هفته اماده کنید بعد از قبل شروع برای کلاس ها ثبت نام کنید که در حین این یه هفته یا بعدش کلاس هم بزارید حالا یا حضوری یا به صورت ویدئو کنفرانس

من فکر کنم بتونم اسپانسر واستون جور کنم

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصولا همایش یک روزه می باشد

البته کلاس های وردپرسی برنامه هایی براش هست

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرکت خوبی هست و شخصا هر نوع حمایتی لازم باشه انجام میدم.

17

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما هستیم فقط با خبرنامه زمان و مکان و بگید

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حضور دوستان الزامی که خیر بلکه باعث افتخار هست

ممنون میشم نظری پیشنهادی دارین ارائه بدین

تا بتونیم به نتایجی بهتر برسیم

من این روزها نمایشگاه الگامپ هستم و کمتر دسترسی به نت دارم

پس دوستان موضوع رو بهش توجه داشته باشن تا به نتایج خوبی برسیم

10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

باید بگم فوق العاده است .

فقط برنامه ریزی مکان و زمان جوری باشه که مایی که اینور دنیاییم بتونیم بیاییم .

توی این همایش هر کمکی از دستم برمیاد خوشحال میشم انجام بدم .

مقاله ای ، آموزشی و یا مبحث خاصی مد نظر دارید من در خدمتم .

موضوعات رو عنوان کنید تا بتونیم آمادگی لازم رو برای اجرای اون بخش اعلام کنیم .

همچنین زمان تقریبی اجرای همایش رو بگید

ممنون

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

باید همایش خوبی بشه.

فقط کاش مجله سایت در کنارش آماده میشد تا به بازدیدکنندگان اولین نسخه مجله در اولین همایش ارائه میشد و یا یک مطلبی راجع به معرفی کارهای انجمن.

10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برنامه ریزی ها در مراحل ابتدایی هستند فعلا اسپانسر ها موافقتشون رو اعلام کردم

مایل هستم دوستان اگر برنامه ایی مد نظر دارن اعلام کنن ممکنه برنامه هایی که دوستان اعلام می کنن بهتر باشه

لیست برنامه ها هم به محض تکمیل شدن بزودی اعلام می کنم

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موافقم :D

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چکیده ایی از برنامه ها

همایش امکان داره در دو نوبت برگزار بشه

برنامه های اولیه همایش به شرح زیر هستن:

- معرفی مباحثه مدیران و دست اندرکاران جامعه وردپرس پارسی

- وردپرس شناسی

- طراحی سایت با وردپرس حوزه ی اصول طراحی گرافیک قالب و روانشاسی رنگ ها

- کار با وردپرس در حوزه ی مدلهای کسب و کار اینترنتی

- وردپرس بهینه در حوزه ی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

- پلاگینهای وردپرس پارسی در حوزه ی رونمایی از وردپرس بهینه و معرفی شاخصه های این نسخه

- و ....

12

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من همایش را همزمان به صورت آنلاین نیز پخش کنید تا دوستانی که دسترسی به تهران ندارند از این همایش بی بهره نمانند.

15

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه بخش هم بعنوان نقد ساختار وردپرس بذارید ؟

یه مقاله پر و پیمون براش مینویسم :D

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش اگه ۱ بخش باشه که طریقه ای ساخت پوسته و افزونه و... را یاد بده هستیم

تازه اگه مدیرها اینجا هم باشن که نور تمام میشه

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالی میشه

من که واقعا موافقم

همیشه ناراحت بودم چرا جوملا همیشه یه همایش داره اما وردپرس نه!!

همین بخش هایی که آقا مرتضی ی عزیز گفتن به نظر عالیه.

میتونید بعد از همایش ورک شاپ هم بزارید

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا مرسی بابت طرح خوبتون.

امیدوارم زمانی براش تعیین بشه که ما هم از ۱۰۰۰ کیلومتری خودمونو برسونیم. از دستور کار WordCampهایی که تو دنیا برگزار میشه هم ایده‌های یخوبی درمیاد.

10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط امیدوارم تابستون برگزار بشه B)

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظرم برای تاریخ حتما همه پرسی بشه بهتره.

برای دوستانی که از راه دور میان برنامه ریزی تاریخ خیلی مهم هست.

برای بخش آموزش میشه یک ورکشاپ چندساعته هم در نظر گرفت.

یا مثلا سمینار یک روزه بشه + ورکشاپ 1روز دیگه

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من همایش را همزمان به صورت آنلاین نیز پخش کنید تا دوستانی که دسترسی به تهران ندارند از این همایش بی بهره نمانند.

حتما بصورت انلاین با اینترنت نفتی موجود متاسفانه میسر نیست اما ویدیو همایش در دستور کار هست

میشه یه بخش هم بعنوان نقد ساختار وردپرس بذارید ؟

یه مقاله پر و پیمون براش مینویسم :D

همون طور که گفته شد وردپرس شناسی داریم

راستش اگه ۱ بخش باشه که طریقه ای ساخت پوسته و افزونه و... را یاد بده هستیم

تازه اگه مدیرها اینجا هم باشن که نور تمام میشه

در مورد طراحی سایت با وردپرس حوزه ی اصول طراحی گرافیک قالب و روانشاسی رنگ ها نیز اعلام کردم بهتون

عالی میشه

من که واقعا موافقم

همیشه ناراحت بودم چرا جوملا همیشه یه همایش داره اما وردپرس نه!!

همین بخش هایی که آقا مرتضی ی عزیز گفتن به نظر عالیه.

میتونید بعد از همایش ورک شاپ هم بزارید

ممنون جوملا جوملاست وردپرس وردپرس !

سلام آقا مرسی بابت طرح خوبتون.

امیدوارم زمانی براش تعیین بشه که ما هم از ۱۰۰۰ کیلومتری خودمونو برسونیم. از دستور کار WordCampهایی که تو دنیا برگزار میشه هم ایده‌های یخوبی درمیاد.

زمان هنوز مشخص نیست فعلا میشه گفت سال آینده هست

از دستور کار WordCampهایی که تو دنیا برگزار میشه هم ایده‌های یخوبی درمیاد.

خوشحال میشم در این زمینه هم چند نمونه معرفی کنید

بنظرم برای تاریخ حتما همه پرسی بشه بهتره.

برای دوستانی که از راه دور میان برنامه ریزی تاریخ خیلی مهم هست.

برای بخش آموزش میشه یک ورکشاپ چندساعته هم در نظر گرفت.

یا مثلا سمینار یک روزه بشه + ورکشاپ 1روز دیگه

در اینباره باید بحث و گفتگو بشه همه پرسی هم برای همین مورد هست

دوستان در اینباره مایل باشن همکاری کنن ممنون میشم اگر خواست بگن در چه زمینه ایی و به چه صورت همکاری م خوان داشته باشن

مدیران هم به نوعی حضورشون ...

اون چند بخش ابتدایی رو که گفتم قرار نیست من نوعی به تنهایی انجامش بدم

و با همکاری و همیاری دوستان برگزار میشه که به نوعی میشه گفت دوستان مدیر در راسش هستن

کمکاکان منتظر پسشنهادات و نظرات دوستان هستم

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما حتما با شرکت بزرگ لیندا آشنا هستید و آموزش های اون رو دیدهاید. به نظر من بهتر است که بعد از پایان همایش و زمانی که ورکشاپ ها برگزار می شود ویدئویی از این همایش و ورکشاپ ها تهییه کنید تا دوستان دیگر و کسانی که در آینده با وردپرس آشنا می شوند بتوانند به راحتی از آموزش ها و نکات اساتید وردپرس پارسی بهره ببرند.

حتما بصورت انلاین با اینترنت نفتی موجود متاسفانه میسر نیست اما ویدیو همایش در دستور کار هست

می توانید همایش را به صورت صوتی از طریق یکی از رادیو های اینترنتی به صورت زنده پخش کنید.

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاری به این کارا ندارم ، حتی اگه همتون بیرونم کنید ، من یه نقد در مورد وردپرس مینویسم ! :D

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار خوبی هست.اما من نمیتونم باشم اصلا :( امیدوارم هر زمانی که هست در هر مکانی به همه افراد حاظر خوش بگزره :wub:

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yaali
      سلام
      این کد درسته؟
      $params['parameter'] ="testdar;LC;$serial" $serial تعداد یک پارامتر است که متغیر می باشد.
      کد، این شکلی بوده:
      $params['parameter'] ="testdar;LC;3" که به جای 3 متغیر serial رو گذاشته ام.
    • توسط yaali
      سلام
      میخواستم به جای وارد کردن دستی لینک، آدرس به صورت اتوماتیک، فراخوانی بشه
      ممنون میشم کمک کنید.
      به عبارتی، لینک زیر:
      http://www.yoururl.com/your-page/ تبدیل بشه به:
      /your-page/ <?php add_action( 'template_redirect', 'wc_custom_redirect_after_purchase' ); function wc_custom_redirect_after_purchase() { global $wp; if ( is_checkout() && ! empty( $wp->query_vars['order-received'] ) ) { wp_redirect( 'http://www.yoururl.com/your-page/' ); exit; } } ?>  
    • توسط alireza.pir
      درود، در صفحه نمایش تگ سایت ما، مشکلی وجود داره، با ویژوال کامپوزر طراحی شده این برگه ها، ولی در صفحه تگ، به صورت همون کد های ویژوال کامپوزر نمایش میده:

https://tkado.ir/tag/کارت-پستال-سه-بعدی/

چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟
    • توسط ahmadib
      سلام خسته نباشید من می خواستم برای هر صفحه یک عنوان بخصوص بزارم منظورم عنوان اصلی توی تگ head است مثلا اگر توی صفحه محصول بود علاوه بر عنوان محصول یک سری ایتم ها هم اضافه بشه اگر بشه یه شرط گذاشت که اگر توی صفحه فلان بود این کد اجرا بشه ، میشه بگیذ چکار کنم
    • توسط دیتا قارچ
      سلام من یک فایل CASH دارم که حجم زیادی از هاست را گرفته میخام ببینم می تونم پاکش کنم  یا نه ادرسش میشه 
      public_html/wp-content/CASH