رفتن به مطلب

همه پرسی برگزاری همایش وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

وااااااااي من تازه ديدم اينجارو حتما حتما حتما ميام هر جا و هر مكاني باشه (تو تهران و شهرمون البرز.) من كه نيام صفا نداره :D /// خيلي دوست دارم عزيزان رو از نزديك ببينم ! فكر ميكنم و ايده ميدم براي اين مساله حتما...

لینک به ارسال

ایده ی بسیار جالبی هست ، می تونیم پوسترها و بنر های همایش رو با توجه به اینکه بچه ها توی شهر های مختلف هستند ، بزنیم که هم تبلیغی بشه و هم اینکه سر و صدایی بلند کنه :)

لینک به ارسال

سلام

خيلي خوبه كه اين همه استقبال شده

منم هستم ، فقط چند وقت قبلش اطلاع بديد توي سايت كه ماهايي كه هم راهمون دوره و هم شاغل هستيم بتونيم برناممون رو رديف كنيم

لینک به ارسال

سلام ببخشید من به خاطر فوت مادربزرگم چند روزی نتونستم به انجمن سر بزنم الان که تاپیک رو دیدم خیلی خوشحال شدم همه پستها رو نخوندم اما هر کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم

اگه برای مکان همایش هم مشکلی وجود داره یکی از دوستانم مدیر آی تی شهردای مناطق تهرانه شاید بتونه بهمون کمک کنه برای مکان همایش (در حد پیشنهاد بود چون متوجه نشدم مکانی رو مورد نظر دارید یا نه)

لینک به ارسال

سلام ببخشید من به خاطر فوت مادربزرگم چند روزی نتونستم به انجمن سر بزنم

یکی از دوستانم مدیر آی تی شهردای مناطق تهرانه شاید بتونه بهمون کمک کنه برای مکان همایش (در حد پیشنهاد بود چون متوجه نشدم مکانی رو مورد نظر دارید یا نه)

سلام

تسلیت و ممنون برای حمایت.

لینک به ارسال

همه که تهران نیستند لذا یا سعی بر برگزاری بصورت دوره ای در شهر های بزرگ باشه یا اینکه زمان مناسب مثل تابستان رو انتخاب کنیم که فرصت برای حضور کسایی که درس دارن هم باشه

لینک به ارسال

ایده ی بسیار جالبی هست ، می تونیم پوسترها و بنر های همایش رو با توجه به اینکه بچه ها توی شهر های مختلف هستند ، بزنیم که هم تبلیغی بشه و هم اینکه سر و صدایی بلند کنه :)

پیشنهاد خوبیه و باید روش بیشتر فکر بشه .

سلام

خيلي خوبه كه اين همه استقبال شده

منم هستم ، فقط چند وقت قبلش اطلاع بديد توي سايت كه ماهايي كه هم راهمون دوره و هم شاغل هستيم بتونيم برناممون رو رديف كنيم

من فک کنم دورافتاده ترین افراد این همایش من هستم . ;)

سلام ببخشید من به خاطر فوت مادربزرگم چند روزی نتونستم به انجمن سر بزنم الان که تاپیک رو دیدم خیلی خوشحال شدم همه پستها رو نخوندم اما هر کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم

اگه برای مکان همایش هم مشکلی وجود داره یکی از دوستانم مدیر آی تی شهردای مناطق تهرانه شاید بتونه بهمون کمک کنه برای مکان همایش (در حد پیشنهاد بود چون متوجه نشدم مکانی رو مورد نظر دارید یا نه)

خدا رحمتشون کنه ....

تا اینجای بحث که هنوز ظاهراً مکان مشخصی در نظر گرفته نشده و اگه از طرف شهرداری مکانی در نظر گرفته بشه خیلی عالی میشه .

لینک به ارسال

خیلی جالب میشه. فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه ! :دی

فقط اینکه از ساری باس پاشم بیام:| عادت شد دیگه ! میتینگ سایت خودمونم همینه همش ! :))

و البته امیدوارم به صورت مستمر باشه و بعد از یک دو بار ، فراموش نشه.

لینک به ارسال

به نظر من همایش را همزمان به صورت آنلاین نیز پخش کنید تا دوستانی که دسترسی به تهران ندارند از این همایش بی بهره نمانند.

اونم با اینترنت ایران؟

بهتره برای دوستانی که بنا به دلایلی نمیتونن در تهران حضور داشته باشن، فایل تصویری کل همایش رو برای دانلود بذارید. اینجوری فکر کنم بهتر باشه. البته با کیفیت خوب :)

لینک به ارسال

مکان فعلا دو جا رو در نظر گرفتیم

1 : مرکز همایش های وزرات کشور ( تالار وزارت کشور ) - 2 : مرکز همایش ازادی

لینک به ارسال

سلام

بهتره یه سایت طراحی بشه کسائیکه میخوان شرکت کنند قبلش توی سایت عضو بشن برای برآورد میزان تقاضا هم چنین در نظر گرفتن تعداد افراد شرکت کننده .

یک ماه مونده به برگزاری همایش لینک پرداخت هزینه و دریافت دعوت نامه رو دریافت کنن .

کسائیه هم که برنامه ای خاص دارن مقاله ای و ... میتونن توی سایت ثبت کنن تا هماهنگی های لازم انجام بشه .

کلیه اطلاعیه ها هم از طریق سایت اطلاع داده بشه .

لینک به ارسال

رضا جان ایندکس سایت بزودی آماده بکار میشه. برای درج اطلاعات و ثبت نام میشه ازش استفاده کرد.

لینک به ارسال

خیلی عالی هست

متشکر از هیت مدیره کلهم اجمعین. خیلی فعالید.

خدا قوت

امیدوارم بتونم تو همایش باشم و استفاده کنم. :)

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به اینکه بنده به وردپرس آشنایی ندارم .. ولی خیلی دوست دارم .. این برنامه رو ببینم ...

:mellow:یک سوال مهم : دوستان میتونین کاری کنین که به صورت انلاین دیده بشه ... چون اگر به صورت انلاین دیده نشوید باید 900 کیلومتر تو جاده باشم ... تا برسم تهران

و اینکه اگر درست نشد حتما 3 یا 4 روز قبلش اطلاع بدین که بتونیم بیایم تهران ( به نوعی برنامه ریزی کنیم :o )

نکته دیگه : زمان + مکان + تاریخش .... رو برایمان ایمیل کنید خواهشا

ایول به wp-parsi

لینک به ارسال

مسلما برای همایش برنامه ریزی هست

و زمان مشخص

دوستانی هم که نمیتوانند بیایند ، به احتمال زیاد فیلم ضبط شده را میتوانند خریداری کنند

لینک به ارسال
یک سوال مهم : دوستان میتونین کاری کنین که به صورت انلاین دیده بشه ... چون اگر به صورت انلاین دیده نشوید باید 900 کیلومتر تو جاده باشم ... تا برسم تهران

اتوبوس از سنندج ساعت 5 بعد از ظهر راه می افته ، 5 صبح تهرانی ، یا نه از ارومیه بیا راحتتره .

لینک به ارسال

اتوبوس از سنندج ساعت 5 بعد از ظهر راه می افته ، 5 صبح تهرانی ، یا نه از ارومیه بیا راحتتره .

بحث این نیست ... ما میگم اگر بشه انلاین نشد مجبوریم به خاطر دوستان بیایم ... ولی خستگی راه هم خودش برنامه داره ... 12 ساعت تو اتوبوس ادم رو دق میده :D

خوش بحالتون که تهرانی هستین ....... :rolleyes: چی میشد منم تهرانی بودم

لینک به ارسال

مکان فعلا دو جا رو در نظر گرفتیم

1 : مرکز همایش های وزرات کشور ( تالار وزارت کشور ) - 2 : مرکز همایش ازادی

يا الله!!‌:D قربونت برم دانشجويي حساب كن اينجاكه بايد با هلي كوپتر بيايم كه .... دوستان گويا خيلي همايش بزرگيه هاااااا

لینک به ارسال

من که حتما میاااااااااااااااام اگرم رام ندید دم در میشینم جیغ و داد میکنم تا بیام توو :)

در ضمن با عمو مرتضی میخوام عکس یادگاری بگیرم و خیلی دوست دارم بچه ها رو از نزدیک ببینم

لینک به ارسال

منم ميام صد دصد .. حالا اگر جدي شد سعي ميكنيم مقاله اي هم ارائه كنيم تو زمينه هاي سئو و يا حالا هرچي كه نياز بود و در توان ما بود

لینک به ارسال

اینجا اکثریت بچه های شهرستان هستن!

اینو آمار گوگل میگه...

البته تهران کلا برای این نوع همایش ها مناسبه. هم فضا داره و هم یجور مرکزیت هست.

البته به ماها هم نزدیکه. 3.5 ساعت :)

لینک به ارسال

به نظر من مساله فقط حضور نیست ، اینکه حضور فعال و مثبتی داشته باشیم مهمه .

هر چی باشه یه جمع جون هستیم .

نباید بریم بشینیم منتظر بشیم یه ریش سفید بیاد حرف بزنه ما تائید کنیم .

باید خودمون خودمون رو از نظر اطلاعاتی تغذیه کنیم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...