رفتن به مطلب

مشکل با فیلتر کردن محصولات ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقت همگی بخیر

من به یه مشکلی برخورد کردم اونم اینه که از هر پلاگین یا افزونه ای برای فیلت رکردم محصولات ووکامرس بر اساس ویژگی ها کار میکنم درست عمل نمیکنم و اون فیلتر رو نشون نمیده

تو ابزارک ها ازش استفاده میکنم ویژگی هم تعریف کردم به محصولات هم اختصاص دادم اما نشون نمیده

لینک به ارسال

اول باید فیلتر تعریف بشه

بعد اون خاصیت فیلتر به مصول اضافه بشه و مقدار بگیره

و بعد در خروجی افزونه و صافی بیاد

لینک به ارسال
در در 6/13/2016 at 16:35، Morteza گفته است :

اول باید فیلتر تعریف بشه

بعد اون خاصیت فیلتر به مصول اضافه بشه و مقدار بگیره

و بعد در خروجی افزونه و صافی بیاد

همه این مراحل رو انجام دادم ولی بازم نمیشه با افزونه های مختلف هم تست کردم نشد
نمیدونم مشکل کجاست

لینک به ارسال

WooCommerce Products Filter

از افزونه بالا استفاده کنید. ویژگی های محصول رو داخل فیلتر هاش میاره و می تونید ابزارکش رو اضافه کنید. دقت کنید تا زمانی که برای هر ویژگی، چیزی اضافه نشه داخل فیلتر ها نمایش داده نمی شه.

لینک به ارسال
در در 6/16/2016 at 09:15، SM-Mahdavi گفته است :

WooCommerce Products Filter

از افزونه بالا استفاده کنید. ویژگی های محصول رو داخل فیلتر هاش میاره و می تونید ابزارکش رو اضافه کنید. دقت کنید تا زمانی که برای هر ویژگی، چیزی اضافه نشه داخل فیلتر ها نمایش داده نمی شه.

ممنون 

من این افزونه رو نصب کردم و تنظیمات رو انجام دادم منتها مشکلی که هست اینه که تو ابزارک ها که میزارمش نشون نمیده ولی وقتی short code رو میزارم تو یه ایتمی تو یکیاز برگه نشون داده میشه

نمیفهمم مشکل چیه و فک رمیکنم تا حالا هم که بقیه افزونه ها جواب نمیداده به خاطر همین مشکل بوده یعنی مشکل از ازارک ها هست یا سایدباری که برای این کار تعرف میکنم.

ممکنه راهنمایی بفرمایید.

سپاس

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 10 ماه بعد...

منم جدیدا با این مشکل رو به رو شدم. قبلا همه چیز اوکی بود اما جدیدا فیلترهایی که تعریف کردم بعضی هاشون نمایش داده نمی شند و برخی از اونها بعضی از محصولاتی که براشون تعریف شده رو تنها نمایش می دند!!! مثلا توی اون فیلتر قبلا ۵۰ تا محصول لیست می شد اما الان ۱۵ تا محصول رو نشون می ده. برخی دیگه هم اصلا هیچی نشون نمی دند. کسی راهکاری داره.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، saebonic گفته است :

منم جدیدا با این مشکل رو به رو شدم. قبلا همه چیز اوکی بود اما جدیدا فیلترهایی که تعریف کردم بعضی هاشون نمایش داده نمی شند و برخی از اونها بعضی از محصولاتی که براشون تعریف شده رو تنها نمایش می دند!!! مثلا توی اون فیلتر قبلا ۵۰ تا محصول لیست می شد اما الان ۱۵ تا محصول رو نشون می ده. برخی دیگه هم اصلا هیچی نشون نمی دند. کسی راهکاری داره.

سلام. لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید. تایپک جدیدی ایجاد کنید و از صفحاتی که مشکل دارید داخل ابزارکها اسکرین شات بدید و آدرس سایت رو هم ارسال کنید تا بشه بررسی کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...