alachigh

غیر فعال کردن ریسپانسیو

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام سایتم روی موبایل ناجوره چطوری میتونم ریسپانسیوشو حذف کنم

با حذف کد خط

<meta name="viewport" content="width=device-width; initial-scale=1.0">

در فایل هیدر مشکل رفع نشد

ممنون از سایت عالیتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . 

اگر قالبتون رایگان هست فایل style.css رو قرار بدید تا کد های رسپانسیو رو حذف کنم براتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید سورس های max-width , @media رو از فایل css قالب خود حذف کنید .

"نمونه" سورس ریسپانسیو :

@media (max-width: 800px) {body {font-family:tahoma;}}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، alachigh گفته است :

سلام سایتم روی موبایل ناجوره چطوری میتونم ریسپانسیوشو حذف کنم

با حذف کد خط

<meta name="viewport" content="width=device-width; initial-scale=1.0">

در فایل هیدر مشکل رفع نشد

ممنون از سایت عالیتون

سالام، لطفا لینک سایتون رو بزارین تا کد رو پیدا کنم و بهتون بگم چه کدی رو حذف کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، sasan_dingo گفته است :

سالام، لطفا لینک سایتون رو بزارین تا کد رو پیدا کنم و بهتون بگم چه کدی رو حذف کنید

siesco.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، PRGAME گفته است :

سلام . 

اگر قالبتون رایگان هست فایل style.css رو قرار بدید تا کد های رسپانسیو رو حذف کنم براتون

style.css

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، alachigh گفته است :

siesco.ir

اول بک آپ بگیرید از کدهای css بعد اونارو پاک کنید این کد رو جایگزین کنید اما متاسفانه قالب شما بطور وحشتناک غیر حرفه ای و خیلی ضعیف در بخش موبایل طرحی شده و برای اینکه این قالب درست عمل کنه باید روش وقت گذاشته بشه بنظرم عوضش کنید خیل خیلی بهتر، در کل من رسپانسیورشو از کار انداختم.

Style.css

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

علاوه بر موضوعاتی که دوستان فرمودن

تو استایل درصد هارو هم باید به Px تبدیل کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، sasan_dingo گفته است :

اول بک آپ بگیرید از کدهای css بعد اونارو پاک کنید این کد رو جایگزین کنید اما متاسفانه قالب شما بطور وحشتناک غیر حرفه ای و خیلی ضعیف در بخش موبایل طرحی شده و برای اینکه این قالب درست عمل کنه باید روش وقت گذاشته بشه بنظرم عوضش کنید خیل خیلی بهتر، در کل من رسپانسیورشو از کار انداختم.

Style.css

ممنون خیلی بهتر شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/13/2016 at 16:36، alachigh گفته است :

ممنون خیلی بهتر شده

سلام

با تغیر styl.css حالا روی کامپیوتر بد نشون میده

یه راه دیگه برای حذف ریسپانسیو هست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jistili1
      سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    • توسط Hassan Hesampour
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      آقا ما یه سایت داریم به آدرس : dryouclinic.com 
      توی قسمت بلاگ ( نوشته های سایت ) بخصوص مطالبی که اخیرا توی سایت درج شده ، ریسپانسیو مطالب دچار مشکل شده
      یعنی الان هر نویسنده ای که بخواد مطلب جدید بذاره نحوه چیدمان نوشته ها میریزه بهم
      تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم بازم نشد
      مشکل از خود قالب هست اما نمیدونم چه مشکلی برای قالب پیش اومده که جدیدا وقتی مطلب میذاریم میریزه بهم ، یادم هم نمیاد که چه تغییری توی سایت دادیم که این مشکل پیش اومد
      عکس ضمیمه رو ببینید تا بهتر متوجه منظورم بشید ، ممنون میشم اگر کسی مشکل رو فهمید کمکم کنه

• توسط pouria7777
      سلام خسته نباشید
      میخواستم ببینم اگر بخوام این مجموعه عکس بالا رو توی موبایل به همین صورت و ترتیب نشون بدم چیکار باید بکنم؟ یعنی سایزشون کوچیک بشه به جای این که به هم ریخته بشن و از حالت خطی در بیان.

• توسط kamran.azarniya
      سلام و درود
      بنده در این سایتم کمی مشکل منو داشتم نمیدونم چه تنظیماتی کردم که منو از جایگاه اصلی خودش اومده پایینتر ، حالا به نظرتون باید چیکار کنم یا چه کدیو اصلاح کنم
    • توسط j1989m
      سلام 

یه اسلایدر ریسپانسیو و تاچ میخوام که عناصر داخل هریک از اسلایدها با انیمیشن ظاهر و ناپدید بشن 
      (شبیه اسلایدر این سایت : https://payment24.ir/ ولی خب این تاچ نیست و با بوت استرپه) 

ببینید مثلا اسلایدر زیر رو با owl carousel ساختم و میخوام با نمایش اسلایدها title و description با انیمیشن دلخواه خودم نمایش و ناپدید بشن: 

https://codepen.io/j1989mah/pen/VzoOmY 

با رویدادهای owl carousel میشه اینکارو کرد؟ کسی با ایونت های کاروسل کار کرده؟ 
      https:/owlcarousel2.github.ioOwlCarousel2docs/api-events.html