رفتن به مطلب

افزودن آیکن به منو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من میخوام به منوهام آیکن اضافه کنم مثلا آیکن home .توی اموزش ها نگاه کردم و اون کدهایی که گفته شده رو به فایل functions.php اضافه کردم.

ولی توی قسمت دوم که اضافه کردن کد بعدی به header.php هست مشکل دارم.کد رو به این فایل که اضافه میکنم صفحه سفید میگیرم. اصلا فکر کنم این فایل نباشه چون محتویاتش این شکلیه

<?php defined( 'ABSPATH' ) OR die( 'This script cannot be accessed directly.' );

/**
 * The template for displaying pages headers
 *
 * Please do not overload this file directly. Instead have a look at framework/templates/header.php: you should find all
 * the needed hooks there.
 */

us_load_template( 'templates/header' );

کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟:(

ممنون

لینک به ارسال

از قالب Zephyr دارم استفاده میکنم.توی دموی اصلی منوها ایکن دارن ولی الان که نصب کردم منوها هیچ کدومشون ایکن ندارن.میخوام بهشون اضافه کنم.

اینم لینک قالب اصلی

ممنون

لینک به ارسال

سلام

لینک آنلاین سایتتون رو میذاشتید سریعتر به راه حل میرسیدیم.

بسته فونت ها (eot.woff.ttf.) و فایل css مخصوص فونت ها که font-awesome.css نام داره باید تو پوشه قالب تون باشه، داخل پوشه css و fonts رو چک کنید.

اگه تو قالب اصلی فونت ها رو میاره و تو قالب دانلودی شما نمیاره ، یعنی فونت ها رو نمیشناسه.

.

میتونید دستی آیکن ها رو اضافه کنید.

اگه میخواهید مثل این تصویر آیکن ها رو به منوهاتون اضافه کنید، داخل کدهای html تون کلاس  w-nav-title رو پیدا کنید:

<span class="w-nav-title">HOME</span>

و این رو زیرش اضافه کنید :

<span><i class="fa fa-home"></i></span>

بقیه منو ها هم به همین شکل.

اگه با اضافه کردن این کد هم نتیجه نگرفتید ، مشکل از بسته فونت ها هست که یا وجود نداره یا درست شناخته نشده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...