saraet

مشکل در استفاده از افزونه WP Register Profile With Shortcode

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من از افزونه WP Register Profile With Shortcode برای ایجاد فرم ثبت نام و لاگین استفاده کردم اما بعد از واردکردن شورت کدها به برگه های مذکور و رفتن به آدرس اون برگه ها هیچکدوم از فرمها نمایش داده نمیشه! بنطرتون مشکل از کجاس؟!

ضمنا شورت کدم رو هم در بخش متن برگه وارد کردم  :(

ممنونم میشم کمکم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط behnazi1995
      سلام دوستان با php یک کد برای قسمت ورود کاربرانم نوشتم که چون با فرم های لاگین عادی فرق میکنه نمی خوام از پلاگین استفاده کنم.
      سوال من اینه که این فایل های مربوط به  php رو کدوم قسمت هاستم یا فایل های وردپرسم باید قرار بدم که بتونم اجراشون کنم.(سایت با وردپرس راه اندازی شده از قبل فقط این قسمتی که من با php نوشتم رو میخوام بهش اضافه کنم.)
      یکم مبتدی هستم ممنون میشم با جزئیات توضیح بدین.
      و اینکه کل پروژه شامل 10 تا 20 فایل با پسوند php است و چند تا فولدر برای قسمت های مختلف مثل فونت و استایل و غیره.
    • توسط f.rahimi
      درود بر شما
      من در حال نوشتن یه افزونه هستم 
      فایل های مرتبط رو با این کدها میخوام در فایل اصلی افزونه بیارم تا کدهای داخل اون پوشه ها رو بخونه
      با این کد : 
      include_once book_inc_dir.'frontend.php' ; if (is_admin() ) { include_once vip_inc_dir.'backend.php' ; include_once vip_inc_dir.'ajax.php' ; include_once vip_inc_dir.'pages.php' ; }  اما بعد از سیو کردن با همچین اروری مواجه میشم :

Warning: include_once(./inc/frontend.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-content\plugins\wpvip\wpvip.php on line 30

Warning: include_once(): Failed opening './inc/frontend.php' for inclusion (include_path='C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-content\plugins\wpvip\wpvip.php on line 30

Warning: include_once(./inc/backend.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-content\plugins\wpvip\wpvip.php on line 33

Warning: include_once(): Failed opening './inc/backend.php' for inclusion (include_path='C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-content\plugins\wpvip\wpvip.php on line 33

Warning: include_once(./inc/ajax.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-content\plugins\wpvip\wpvip.php on line 34

Warning: include_once(): Failed opening './inc/ajax.php' for inclusion (include_path='C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-content\plugins\wpvip\wpvip.php on line 34

Warning: include_once(./inc/pages.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-content\plugins\wpvip\wpvip.php on line 35

Warning: include_once(): Failed opening './inc/pages.php' for inclusion (include_path='C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\wpvip\wp-
    • توسط Andy Murray
      با سلام ، وقت دوستان وردپرسی بخیر ! 
      دوستانی که به دنبال نمایش ستاره دار مطالب در گوگل هستین، حتما میدونید که افزونه های زیادی در این رابطه هست . من از kk Star Ratings استفاده کردم اما برای بعضی سایت ها جواب میده و برای بعضی ها هم جواب نمیده ، کسی اطلاعات دقیق تری داره که دلیلش چی هست ؟ و مشکل کار کجاست ؟ 
      به عنوان مثال برای سایت دی کیو شاپ کار نمیکنه ولی برای سئو سایت ستاره دار نمایش داده میشه . 
    • توسط -HADI-
      سلام خدمت دوستان،
      یک سری فیلد رو با افزونه ی Advanced Custom Fields ایجاد کردم، توی یکی از بخش ها که تعداد فیلد های زیاد تری داره وقتی پست رو منتشر میکنم نمایش نمیده بعضی قسمت هارو و هم توی بخش ارسال پست بعد از رفرش شدن صفحه ، خالی میشن بعضی فیلد ها!
      یه تصویر آپلود میکنم لطفا یه بررسی کنید در صورت امکان

این تصویر بعد از انتشار پست و رفرش شدن ضفحه اس
      حتی بعضی مواقع اعداد هم حذف میشن