رفتن به مطلب

اررور 406 در پیش نمایش سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من دیروز پیوند یکتای سایت رو عوض کردم به ضورت    /%category%/%postname%/    تغییر دادم، از اون موقع در همه برگه ها و نوشته ها که می خوام پیش نمایش را ببینم اررور 406 می دهد، ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

خطای 406 یک خطای سروری هست

روی حالت پیش میزارید درست میشه مجدد؟

لینک به ارسال

معمولا این مشکل یا از سوی سرور پیش میاد یا .htaccess . فایل .htaccess رو باز کنید و کد زیر رو در آغازش بگذارید. اگر درست نشد دوباره بپرسین اگر شد بگین موضوع حل شده

SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Morteza گفته است :

خطای 406 یک خطای سروری هست

روی حالت پیش میزارید درست میشه مجدد؟

مرسی از پاسختون ، امروز اومدم .htaccess  را پیدا کنم دیدم اصلا  cpannel سایت باز نمی شود

هر جفت سایت هایی که این مشکل داشت ، با هاست تماس گرفتم مشکل را بر طرف کرد و پیغام زیر را برام فرستادند :

" ip شما به دلیل موارد امنیتی مسدود شده است و مربوط به باگ های احتمالی موجود بر روی سایت شما می باشد که IP شما را مسدود می سارزد
مورد شما مربوط به لینک زیر می باشد
GET /wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Frangnameh.ir%2Fwp-admin%2F&reauth=1
شما می توانید از یک برنامه نوسی کمک بگیرید و مورد را بر طرف سازید و یا modsecurty را غیر فعال سازید  "

نظر شما چیه؟

ویرایش شده توسط neda barg
لینک به ارسال

<IfModule mod_security.c>
  SecFilterEngine Off
  SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

برای از کار انداختن همین رو در .htaccess بزنید. اما یه چیز رو یادآوری کنم مرتضی عزیز هم گفت که این خطا از سوی سرور پیش میاد و چیزی نیست که گردن وردپرس بندازیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...