رفتن به مطلب

بهم ریختن هدر

پست های پیشنهاد شده

سلام ودرودخدمت شما

به انجمن وردپرس فارسی خوش امدید

شما کدی را تغییر یا اضافه نکردید به منو.

ویرایش شده توسط mk-73
لینک به ارسال
در هم اکنون، aref1234 گفته است :

سلام نمیدونم چرا  هدر سایتم بهم ریخته و صفحه اصلی و تماس با ما و تبلیغات اومدن سمت چپ و صفحه های اجتماعی رفتن زیرش ؟؟

taladownload.ir اینم اسم سایت 

ممنون

سلام احتمال میدم شما افزونه ای نصب کرده باشید که بانک جاوای جدا بارگذاری کرده به دلیل اینکه منوی شما استیکی بوده بخشی که باید با اسکورل کار کنه از کار افتاده بازم چیز خواصی نیست با یه کد اضافه درست میشه...

لینک به ارسال
در هم اکنون، majidghafoorzade گفته است :

هنوز پاک نکردین!

دوست عزیز اینجا شما .header-top-center{left: 0 !important;top: 0 !important;z-index: 10000 !important;border-top: 0 !important;}

position:fixed !important;

میبینید؟>؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

سلام احتمال میدم شما افزونه ای نصب کرده باشید که بانک جاوای جدا بارگذاری کرده به دلیل اینکه منوی شما استیکی بوده بخشی که باید با اسکورل کار کنه از کار افتاده بازم چیز خواصی نیست با یه کد اضافه درست میشه...

چجوری درستش کنم؟؟؟

لینک به ارسال

چجوری درستش کنم؟؟؟

برا حل این مشکل کافی که فایل style.css در پوشه قالتون رو پاک کنید و محتوای این فایل رو درون اون فایل قرار بدید مشکلتون حل میشه 
موفق باشید

Style.css

لینک به ارسال

از سرویس cloudflare استفاده میکنید که کش های سایت رو ذخیره میکنه.

به سایت cloudflare برین و کش رو خالی کنید.

اگر تو تنظیمات افزونه چنین چیزی هست که بهتر

چون سرویس کلاد فلیر در واقع یک کپی از سایت شما نگه میداره و سایت شما از سرور های اونا لود میشه

لینک به ارسال

اگه سایت رو از کلاد فلر حذف کنم درست میشه ؟؟؟ و دی ان اس های دامنه رو روی هاستم تنظیم کنم ؟؟؟

نیازی به حذف نیست فقط کش رو خالی کنید. سیستم خودتونم ریست کنید و کش مرور گرتون رو خالی کنید.

لینک به ارسال
  • 7 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...