رفتن به مطلب

خرید اعتبار برای 20 عدد دانلود از محصولات

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

یه سایتی میخواهیم راه اندازی کنیم که چندین هزار عکس که از نقاط مختلف ایران گرفته شده ، در سایت برای فروش قرار بگیره.

قیمت همه عکس ها رو یکسان در نظر گرفتیم و بیشتر میخوایم اکانت بفروشیم، یعنی مثلا یک نفر یک اکانت یک ماهه از سایت میخره و میتونه تعداد مثلا 100 تا عکس از هر موضوعی دانلود کنه و با هر دانلود از عدد 100 کم بشه تا نهایت وقتی 100 تا دانلودش رو انجام داد دیگه نمیتونه دانلود کنه تا اکانتش رو آپدیت کنه و یک پکیج یک ماهه دوباره بخره. از طرفی باید 100 تا عکس رو در یکماه دانلود کنه وگرنه بعد از یکماه اکانتش سوخت میشه.

این امکان باشه که پکیج های مختلف بشه معرفی کرد: مثلا یک ماهه 100 عکس با مبلغ مثلا 20هزار تومان، 2 ماهه 250 عکس و به همین ترتیب.

فکر میکنم که عکس ها رو با ووکارس بشه وارد کرد و واترمارک هم براشون قرار داد، عکس ها رو هم در یک سرور دیگه قرار میدیم و لینک دانلود قرار میدیم برای دانلود در ووکامرس.

یه افزونه دیگه لازم هست که محصولات (عکسهایی که بعنوان محصول در ووکامرس اضافه شدند) رو بر اساس تگ هاشون و کد محصول سرچ کنه و نمایش بده.

این افزونه ها رو پیدا کردم ولی ظاهرا این کار رو انجام نمیدن:

https://wordpress.org/plugins/pro-vip/

http://hamyarwp.com/افزونه-عضویت-ویژه-حرفه-ای-با-درگاه-پردا/

دوستان اگر نظر دیگری هم دارند برای فروش عکس بر اساس اعتبار اکانت خوشحال میشم راهنمایی بفرمایند.

تشکر فراوان

لینک به ارسال

چطوری میخواین عکس رو بفروشین

وقتی عکس رو نشون میدین که طرف میتونه راحت ذخیره ش کنه دیگه نیازی نیست که حساب ویژه بخره!مگر اینکه روی عکس ها واترمارک قرار بدین و کیفیت اصلیشون رو بفروشین

برای خرید و فروش چنین چیز هایی هم میتونید از افزونه mycred استفاده کنید که بوسیله اون کاربر ها میتونن اعتبار بخرن و ... و با توجه به اعتبارشون بتونن دانلود کنن

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، majidghafoorzade گفته است :

چطوری میخواین عکس رو بفروشین

وقتی عکس رو نشون میدین که طرف میتونه راحت ذخیره ش کنه دیگه نیازی نیست که حساب ویژه بخره!مگر اینکه روی عکس ها واترمارک قرار بدین و کیفیت اصلیشون رو بفروشین

برای خرید و فروش چنین چیز هایی هم میتونید از افزونه mycred استفاده کنید که بوسیله اون کاربر ها میتونن اعتبار بخرن و ... و با توجه به اعتبارشون بتونن دانلود کنن

با تشکر

بله حتما واترمارک قرار خواهد گرفت. 

دوست عزیز این افزونه ای که گفتید بعد از سرچ در نت به این نتیجه رسیدم که بیشتر برای مدیریت امتیازات است و برای فروش اکانت نیست. اگر من اشتباه میکنم لطفا بیشتر توضیح دهید. در لینک زیر:

http://www.persianscript.ir/افزونه-فارسی-اعتبار-من-وردپرس-و-ووکامر/

نوشته که برای داد و ستد امتیاز کاربرد دارد.

ببینید سایت دارای مثلا 10000 عکس است که برای همه دانلود آن آزاد است اما کاربران باید ابتدا یکی از پلن های تعریف شده رو خریداری کنند تا بتوانند آنها را دانلود کنند. در سایت مثلا گزینه های افزودن به سبد خرید برای محصول و قیمت محصول اصلا وجود ندارد. پلن ها هم مثلا:

50 عکس در یکماه 20 هزار تومان

120 عکس در یکماه 40 هزار تومان

و به همین ترتیب . هرکس یکی از اینها رو خرید و هزینه رو پرداخت کرد میتونه از این 10000 تا عکس مثلا 20 تا یا 40 تا دانلود کنه در عرض یکماه.

اگر با این افزونه میشه این کار رو انجام داد ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید. 

دوستان عزیز دیگر اگر نظر دیگری دارند از شنیدن آن خوشحال میشوم.

تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...