رفتن به مطلب

مشکل با نقشه وبمستر تولز

2raj

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

بنده امروز به قسمت وبمستر تولز سایتم مراجعه کردم و دیدم کنار قسمت آدرس سایت مپ سایتم یه علامت تعجب نارنجی وجود داره و روی اون کلیک کردم و با حجم بیشتر گزینه هار نارنجی روبرو شدم

حالا میخواستم بدونم که دلیل این مشکل چیه و اینکه چطور باید این مشکل رو برطرف کنم عکسی رو که قرار دادم منظور بنده رو بهتر میرسونه

Untitled.png

لینک به ارسال

زیر قسمت Isuues نوشته چند خطا (3warning) روی همون کلیک کن بهت میگه مشکل چیه 

مشکل را ببین و بفرست و تا بگم مشکل از کجاست

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، neda411 گفته است :

زیر قسمت Isuues نوشته چند خطا (3warning) روی همون کلیک کن بهت میگه مشکل چیه 

مشکل را ببین و بفرست و تا بگم مشکل از کجاست

خطاها

Some URLs listed in this Sitemap have a high response time. This may indicate a problem with your server or with the content of the page.

When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some of the URLs were unreachable. Please check your webserver for possible misconfiguration, as these errors may be caused by a server error (such as a 5xx error) or a network error between Googlebot and your server. All reachable URLs will still be submitted.

When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some URLs were not accessible to Googlebot due to an HTTP status error. All accessible URLs will still be submitted.

لینک به ارسال
در در 6/18/2016 at 23:59، تورج حق شناس گفته است :

خطاها

Some URLs listed in this Sitemap have a high response time. This may indicate a problem with your server or with the content of the page.

When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some of the URLs were unreachable. Please check your webserver for possible misconfiguration, as these errors may be caused by a server error (such as a 5xx error) or a network error between Googlebot and your server. All reachable URLs will still be submitted.

When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some URLs were not accessible to Googlebot due to an HTTP status error. All accessible URLs will still be submitted.

بر طبق گفته گوگل میکه که بعضی از url های سایت خطای unreachable  دریافت می کنند و توسط ربات گوگل خونده نمیشه. این مشکل معمولا زمانی به وجود می آید که سرور سایت برای مدت کوتاهی دچار اختلال میشه. شما نقشه هایی که این خطا را دریافت کرده اند تیک بزنید و گزینه resubmit را بزنید. اگه مشکل سرور برطرف شده باشه که با ثبت دوباره نقشه علامت از بین میره ولی اگه همچنان مشکل وجود داشته باشه علامتم میمونه.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، sir1 گفته است :

بر طبق گفته گوگل میکه که بعضی از url های سایت خطای unreachable  دریافت می کنند و توسط ربات گوگل خونده نمیشه. این مشکل معمولا زمانی به وجود می آید که سرور سایت برای مدت کوتاهی دچار اختلال میشه. شما نقشه هایی که این خطا را دریافت کرده اند تیک بزنید و گزینه resubmit را بزنید. اگه مشکل سرور برطرف شده باشه که با ثبت دوباره نقشه علامت از بین میره ولی اگه همچنان مشکل وجود داشته باشه علامتم میمونه.

ممنون و تشکر از راهنماییتون ولی لینک هایی رو که فیلتر شده چطور میتونم مشکلشون رو برطرف کنم؟

لینک به ارسال

منظور از فیلتر چیه؟

اگه از طرف ایران فیلتر شده بشه که باز ربطی به ربات گوگل نداره و ربات کار خودشو میکنه. مثلا نمیشه گفت چون این سایت فیلتره یا فعلان لینکش فیلتر شده دیگه گوگلم نمیتونه بخوندش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...