ebi07

ایجاد توضیح برای فیلدهای منو

7 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من میخوام وقتی موس میره روی فیلد منو یه توضیح مختصر در مورد اون فیلد بدم...

از فایل hint.css در طراحی سایت استفاده کردم ولی نحوه فعالسازیشو تو قسمت منوی وردپرس بلد نیستم

ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط ebi07
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه میخواهید تو سایتتون توضیحی معمولی داده بشه وقتی ماوس میره روی نوشته یا عکسی ...

داخل کدهای html مربوطش بنویسید: 

title="توضیح"

مثلا:

<li><a href="#" title="توضیح">menu</a></li>

همینطور این لینک رو ببینید.

اگه منظورتون چیز دیگه ای بود بیشتر توضیح بدید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، Mohammad_E گفته است :

اگه میخواهید تو سایتتون توضیحی معمولی داده بشه وقتی ماوس میره روی نوشته یا عکسی ...

داخل کدهای html مربوطش بنویسید: 

title="توضیح"

مثلا:

<li><a href="#" title="توضیح">menu</a></li>

همینطور این لینک رو ببینید.

اگه منظورتون چیز دیگه ای بود بیشتر توضیح بدید.

متاسفانه فیلدهای منو از روی دسته و برگه های سایتم ساخته شده و خوده وردپرس کدهاش نوشته و من دسترسی ندارم به کدهاش تا کلاسی یا چیز دیگه اضافه کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه پوسته شما از قابلیت فهرست ها پشتیبانی میکنه میتونید منوهاتون رو اونجا مدیریت کنید. داخل فیلد "صفتِ عنوان" میتونید توضیحی برای هر منو قرار بدید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۳/۳۱ ه‍.ش. at 13:16، Mohammad_E گفته است :

اگه پوسته شما از قابلیت فهرست ها پشتیبانی میکنه میتونید منوهاتون رو اونجا مدیریت کنید. داخل فیلد "صفتِ عنوان" میتونید توضیحی برای هر منو قرار بدید.

ممنون ولی اگه بخوام استایل بهتری داشته باشه چیکار کنم؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کمی باید با کدنویسی html و css آشنا باشید.

یا خودتون استایل دلخواه تون رو بدید یا از استایل های آماده استفاده کنید.

برای درک بیشتر مشاهده کنید: CSS3 Transitions و CSS Dropdowns

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۴/۲ ه‍.ش. at 13:37، Mohammad_E گفته است :

کمی باید با کدنویسی html و css آشنا باشید.

یا خودتون استایل دلخواه تون رو بدید یا از استایل های آماده استفاده کنید.

برای درک بیشتر مشاهده کنید: CSS3 Transitions و CSS Dropdowns

دوست عزیز آشنایت دارم

مشکل من اینجاست که چون فیلدها از دسته ها شکل گرفته دسترسی ندارم تا کلاسی بهشون اضافه کنم من قبلا تو خط کدها از hint.css استفاده کردم و عالی بود ولی وقتی به وردپرس آوردم مشکل اضافه کردن کلاس دارم وگرنه راههای مختلفی برای استایل دادن هست مثل مواردی که شما فرمودید

از کجا باید یه کلاس جدید به فیلد منوی که از دسته شکل گرفته اضافه کنم؟؟؟ چون کدهاش موجود نیست و از خوده وردپرس شکل گرفته...

اگه همین جواب بدید کمک بزرگی کردید و من دیگه بیشتر از این وقتتون نمیگیرم

ممنون دوست گرامی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mojtabajml
      سلام دوستان 
      سایتی دارم که اخیرا هر منویی که بهش اضافه میکنم هم عنوان صفحه رو توی منو میاره و هم محتوای صفحه! بخاطر همین کلا منو بهم میریزه. جالبه که واسه صفحاتی که قبلا توی منو بوده این مشکل نیست. کسی با این مشکل آشنا هست که بتونه راه حلی بهم بده؟
      متشکرم
    • توسط javadmezgi
      با سلام و احترام خدمت همه برنامه نویسان عزیز.
      سایتی که که من با قالب آماده راه اندازی کردم، زیر منو ها رو نمایش میده
      اما
      این زیر منو ها کنار هم چیده می شوند.
      لطفا سایت رو مشاهده کنید
      hb2018.ir

من میخوام که این زیر منو ها ، زیر هم قرار بگیرند نه کنار هم
      لطفا راهنمایی کنید
      با عرض پوزش با کد نویسی آشنایی ندارم. کد بخش mega meno رو از قسمت style.css  براتون در زیر آوردم.
      لطفا اگر نیاز به ویرایش داره راهنمایی کنید
      #top-menu{ -webkit-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); -moz-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); } .navbar, .dropdown-menu, .navbar .nav>li>a, .dropdown-menu>li>a, .nav{ font-size: 14px; } .navbar-brand { font-size: 15px; } .megamenu>li>a, .navbar .navbar-nav>li>a { padding-right: 5px; padding-left: 5px; } .megamenu .menu-item-description { text-indent: 20px; } .megamenu .submenu-link { margin-bottom: 5px; padding: 5px; } .megamenu .dropdown-menu { padding-top: 10px; } .megamenu .dropdown-menu * { z-index: 10000; -webkit-backface-visibility: hidden; /* fix for chrome white flash */ } .megamenu .dropdown-menu a.submenu-title-link:hover, .megamenu .dropdown-menu a.submenu-child-link:hover{ font-weight: bold; padding-right: 0; padding-left: 10px; } .dropdown-menu { -webkit-animation-fill-mode: both; animation-fill-mode: both; -webkit-animation-name: fadeIn; animation-name: fadeIn; -webkit-animation-duration: .5s; animation-duration: .5s; } .megamenu .dropdown { position: static !important; } .megamenu .dropdown-menu a, .megamenu .menu-item-description{ display: block; } .megamenu .dropdown-menu * { white-space: nowrap; } @media screen and ( min-width: 768px ) { .megamenu > li.dropdown:hover > ul.dropdown-menu, .megamenu .open > .dropdown-menu { left: auto; display: table; border-right: 2px solid red; max-width: 85%; } .megamenu .menu-col { display: table; } } @media screen and ( max-width: 768px ) { .megamenu .nav{ display: initial; } .megamenu .open > .dropdown-menu { display: block; } .megamen .dropdown-menu li { display: block; } } .navbar-right.megamenu .dropdown-menu { left: auto; right: 1; } #bottom-navbar-collapse{ text-align: center; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav{ display: inline-block; float: none; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav>.active>a { background-color: inherit; background-image: inherit; -webkit-box-shadow: inherit; box-shadow: inherit; }  
    • توسط rahmani.id.ir
      سلام
      با افزونه فونت ماندگار فونت بخش‌های مختلف رو تغییر دادم اما هر کاری کردم فونت منو تغییر نکرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید
    • توسط Ahmad64
      سلام وقت بخیر
      ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
      منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
      راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام 
      چطور میتونم برای صفحه اصلی سایت و صفحه فروشگاه و یا برگه های دیگه برای هر کدوم  فهرست منو ( منوی اصلی افقی بالای صفحه ) متفات داشته باشم 
      مثلا منوی افقی بالای صفحه مخصوص محصولات رو فقط تو صفحه فروشگاه دیده بشه و در صفحه دیگه ای از سایت منوی دیگه ای رو تنظیم کنم که نشون داده بشه