alam7o

آموزش حل مشکل تداخل jquery

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیز تداخل jquery یکی از مشلاتی بود که خیلی منو اذیت میکرد و مطمئنا خیلی از کاربرا همین شرایط منو دارن امروز با یه مطلب آموزشی کارم راه افتاد خواستم با کاربران عزیز wp-parsi در میون بذارم تا شما هم دیگه در این زمینه مشکلی نداشته باشید

خب فرض کنید شما یک کد به این شکل رو در قالبتون میذارید

<script type="text/javascript">
$(document).ready(function(){
$("#tabsholder").tytabs({
tabinit:"1",
fadespeed:"fast"
});
});
</script>

براتون کار میکنه اما بعد از نصب یه افزونه یا مثلا راه اندازی یک اسلایدر از کار میوفته راه حل بسیار ساده ای داره اونم اینه که ابتدای کد رو به این شکل تغییر بدید

jQuery(document).ready(function($) {

که در نهایت کد ما میشه این

<script type="text/javascript">
jQuery(document).ready(function($) {
$("#tabsholder").tytabs({
tabinit:"1",
fadespeed:"fast"
});
});
</script>

اگر مدیران صلاح دونستن این مطلب رو مهم کنن تا اون دسته از کاربرانی که مثل خود بنده مبتدی هستن همیشه به این مطلب دسترسی داشته باشن تا اینقد تایپیک جدید با همین موضوع نداشته باشیم

باتشکر

ویرایش شده در توسط alam7o
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط poriia
      من قالب comfy روی وردپرسم نصب کردم که از کتابخانه 1.8 استفاده میکنه و توی سیستم وردپرس هم دوتا پلاگین نصب کردم که یکیش اسلایدر خود قالب هست و دومیش news ticker هست.
      با توجه به نظر مشتری ی اسلایدر به همرا تکست میخواست که پیشنهادشون featured content slider بود. نسخه وردپرسیش موجود بود اما متاسفانه بعد از نصب از نظر استایل به مشکل برمیخورد و علاوه بر اون ( که مشکل اصلی من هست ) بنابه دلیل قدیمی بودن کتابخونه ش که نسخه 1.5 هست با پلاگین هایی که بالا گفتم تداخل داره و زمان اجرا همشون از کار میفتن.
      من خیلی سایت هارو گشتم و انجمن ها رو جستجو کردم. از جمله stackoverflow اما تنها چیزی که دستگیرم شد این بود که از تابع no.conflict استفاده کنم. آزمایش کردم اما متاسفانه مشکل برطرف نشد.
      با استفاده از consol مرورگر کروم هم که تست میگیرم این خطا صادر میشه:
      Object function (a, {return new c.fn.init(a, } has no method 'cookie'
      لطفا کمک کنید تا مشکلم برطرف بشه
      ضمنا اگر آدرس سایت رو میخواید بگید تا از طریق پیام خصوصی بفرستم