• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Bahal

آیا تصاویر شاخص کافی اند؟ آیا تصاویر اضافی مشکل ساز میشوند؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

من چنتا قالب برای سایتم دیدم.
مشکل اینکه وقتی مطلب میذارم با تصویر شاخص، بعضی قالبا تصویر رو زیر یا کنار عنوان نشون نمیدن (برخلاف قالبای خبری) برای همین، برای نوشته هام در جعبه نگارش مطلب با استفاده از (اضافه کردن پرونده مولتی مدیا) عکس میذارم و زیرش مطلب مینویسم (شبیه قالبای دانلود و وبلاگی) ولی الان برخی از قالب ها رو میبینم که خودشون همون تصویر شاخص رو بزرگتر میکنن و میذارن زیر عنوان و من که قبلا هم تصویر گذاشتم تکراری میشه دو تا عکس پشت سر هم. مثل قالب Magazine یا Dynamic News

هنوز که مطالب زیادی ندارم میخواستم بپرسم، من با کودوم روش ادامه بدم؟ فقط به تصویر شاخص اکتفا کنم؟ یا تصویر دیگه ای اول مطلب بذارم؟(و از قالبای مناسب این روش مثل Sahifa استفاده کنم)

کودوم در آینده کمتر مشکل ساز میشه برای تعویض قالب؟
ببخشید که سوالم ابتداییه. ممنون که جواب میدین:)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/20/2016 at 01:57، Bahal گفته است :

من چنتا قالب برای سایتم دیدم.
مشکل اینکه وقتی مطلب

سلام و به انجمن خوش امدید

بی شک از همون شاخص استفاده کنید ! هر قالبی هم که از تصویر شاخص پشتیبانی نکنه خیلی راحت میتونید اون قابلیتو بهش اضافه کنید در صورتی هم که با کد و استایل دهی آشنایی نداشته باشید تو همین انجمن تایپیک بزنید بچه ها کمکتون میکنن 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط varoone
      سلام
      سایز جدیدی که در قالب جدید برای برش تصاویر شاخص در نظر گرفته شده، برای مطالبی که بعد از تغییر قالب ارسال میشود اعمال میشه و برای تصاویر قبلی اعمال نمیشه. بعنوان مثال تصویری که 500در 500 هست (قبل از تغییر قالب ) و باید برش داده بشه به 100در 100 ، صرفا در سایز 100در100 کوچیک میشه و برش نمیخوره. این باعث میشه که یک تصویر بزرگ 500 در 500 در اندازه 100 در 100 لود بشه که سرعت بارگزاری سایت بیاد پایین.
      راه حلی هست که بشه کلیه تصاویر نسبت به سایز های جدید قالب برای تصاویر کوچیک بشه و برش بخورن؟

ممنون از پاسخگوییتون
    • توسط Rangarang
      سلام
      من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:
      .single-content-images {display: none!important;}  
      حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:
      .category-test .single-content-images {display: none!important;} یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:
      .category-200 .single-content-images {display: none!important;} اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم
    • توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، روی یک سایت کار میکنم ، قالبش این امکان رو داره که میشه تصاویر شاخص پست ها رو برای هر پست که میخوایم مخفی کنیم ! ما میخوایم بعضی از تصاویر رو مخفی کنیم که در پست نمایش داده نشه ( ینی تصویر شاخص رو برای پست قرار میدیم اما از نمایشش در پست جلوگیری میکنیم) ! آیا این کار باعث میشه که تصاویر ایندکس نشن ؟ 
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان
      من می خوام برای هر دسته ای که دارم یه تصویر خاص اگه تصویر نداشته باشه تصویر شاخصش بشه می خوام بهم یه افزونه بدید تا کارم رو راه بندازه.