رفتن به مطلب

مشکل ارسال نظر با مرورگر فایرفاکس

پست های پیشنهاد شده

دوستان سایت ما با مرورگر فایرفاکس وقتی کسی میخاد نظر بده و ایمیلشو وارد کنه و با ماوس تو تکست باکس وارد کردن نام و ایمیل کلیک میکنه اصلا نمیتونه چیزی بنویسه!!!!! یعنی چشمک زن تایپ داخل تکست باکس قرار نمیگیره!!!!! خودتون یه امتحان کنید متوجه میشید. فقط با فایرفاکس اینجوریه!!! خواهشا کمک کنید

http://morahem.com/majale/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8/

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شما برای جلوگیری از کپی مطالب افزونه ایی نصب کردید؟

لینک به ارسال

سلام

مشکل از Set نبودن کد اسکریپت شما با مرورگر Firefox هست.

مواردی از کار نکردن این کد با مرورگر Firefox در اینجا نیز مطرح شده.

لینک به ارسال

سلاااااااام. چقد این انجمن فعاله من تو انجمن خود وردپرس الان دو سه هفته هست که مشکلمو مطرح میکنم ولی کسی جواب نمیده. خیلی خوشحالم از آشنایی با انجمن شما. واس کپی نکردن مطالب

از کد افزونه استفاده نکردم از کد جاوا استفاده کردم.

ببخشید واس جلوگیری از کپی مطالب از چه افزونه ای استفاده کنم که با مرورگرها سازگار باشه؟ ممنون :wub: :wub: :wub:

لینک به ارسال

به نظر من کلا کار اشتباهی انجام می دید شما هر کدی هم که بزارید با هم میشه مطالب رو برداشت. کسی که بخواد کپی کنه میدونه چکار باید بکنه. شما کمی در مورد سئو مطالعه کنید . از سایتهای کپی بردار میتونید داخل وبمستر گوگل شکایت کنید.

لینک به ارسال

ميتونيد از افزونه‌هايي كه در اينجا معرفي شده استفاده كنيد كه مشكلي هم ندارند ..

لینک به ارسال

ببخشید واس (برای) جلوگیری از کپی مطالب از چه افزونه ای استفاده کنم که با مرورگرها سازگار باشه؟ ممنون :wub: :wub: :wub:

برای قفل کلیک راست این پست جناب Mostafa :

http://forum.wp-parsi.com/topic/963-قفل-کلیک-راست/#entry8752

بعلاوه این مطلب هم بخونید:

جلوگیری از کپی شدن کدها :

http://forum.wp-parsi.com/topic/3745-جلوگیری-از-کپی-شدن-کدها/

لینک به ارسال

روشهای خوبی هست ولی اکثر اوقات راههای زیادی برای دور زدن این روشها وجود داره و فقط جلوی یک کاربر ساده با این روشها شاید گرفته بشه .و گرنه بسیاری از وبمسترها روشهای زیادی رو میتونن به کار ببرن . ولی به هر حال سعی کنید از روشی استفاده کنید که کمترین ضرر رو برای سایتتون داشته باشه.

لینک به ارسال

با عرض سلام وقت همگی بخیر. بخشید من جز مزاحمت کاره دیگه انجام نمیدم ولی چاره ندارم هرچی سرچ کردم به نتیجه نرسیدم. من کد جاوا رو برای قفل کردن کلیک راست تو فایل single گذاشته بودم که با فایرفاکس مشکل داشت و توی تکست باکس های سایتم نمیشد کلیک کرد و چیزی نوشت. من کد جاوا رو پاک کردم مشکل رفع شد. ولی همین مشکل تو برگه های سایت هم هست ولی کد جاوایی توی فایل page پیدا نکردم که پاک کنم!!! :( ولی وقتی جاوا اسکریپت فایرفاکس رو که غیر فعال میکنم مشکل حل میشه. حالا اساتید راهنمایی کنند مشل چیه؟ فقط برگه هام این مشکل رو دارند. ممنون

لینک به ارسال

بنظر کد زیر هست که هم باید از توی فایل archive.php حذف بشه هم ازجاهای دیگه چون توی آرشیو هم مشکل دارید. توی صفحات شما هم این مشکل هست. شما همه فایلها رو جستجو کدهای موردنظر رو حذف کنید.

<SCRIPT language=Javascript1.2>
//Disable select-text script (IE4+, NS6+)
//Exclusive permission granted to Dynamic Drive to feature script
function disableselect(e){
return false
}

function reEnable(){
return true
}
//if IE4+
document.onselectstart=new Function ("return false")
//if NS6
if (window.sidebar){
document.onmousedown=disableselect
document.onclick=reEnable
}
</SCRIPT>

همچنین کدهای پوسته شما خیلی بهم ریخته و از حالت استاندارد خارج شده. بهتر فکری به حال این آشفته بازار بکنید.

لینک به ارسال

آقا مرتضی واقعا ممنونم که بازم کمکم کردید. همه فایل ها رو سرچ کردم تو آرشیو کدی که فرمودید بود که حذفش کردم ولی باز برگه ها همون مشکل رو دارن! :unsure: در مورد راهنمایی دومی هم مرسی که عیب قالبم رو گفتید یه مدتی که سرم خلوت شه عوضش میکنم.

مشکل برگه ها از افزونه نیست؟ البته افزونه ای که در مورد کپی نشدن مطالب باشه رو من نصب نکردم تا حالا

لینک به ارسال

حقیقتش اون کد حذف نشده!

خط 40 در آدرس زیر رو ببینید:

http://www.morahem.com/majale/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8/

لینک به ارسال

درسته هنوز هستش ولی به خدا تک تک فایل هارو سرچ کردن ولی اثری این کد نیست!!!!!!!! شده جریان اون دیونه که یه سنگ میندازه تو چاه صدتا عاقل نمیتون دربیارنش!! :unsure: حالا من یه کد گذاشتم حالا دیگه پیدا نمیشه. همه فایل هارو سرچ کردن نیست عجیبه!!!!

لینک به ارسال

آقا مرتضی یوزر و پسورد رو پیام خصوصی میدم خودتون یه نگاه بندازید اگه ممکنه

لینک به ارسال

هم فانکشن و هدر رو سرچ کردم ولی نیست به خدا

همه فایل هارو سرچ کردم چند بار ولی نیست

لینک به ارسال

این بلوک هم جستجو کنید:

<!-- irLearn.com -->
<!-- irLearn.com -->

هر دستور یا کدی که از این سایت (irLearn.com) دارید و بین این بلوک قرار گرفته حذف کنید.

لینک به ارسال

ctrl + f رو توی مرورگر میزنم و توی ویرایشگر فایل ها تو مدیریت وردپرسم سرچ میکنم کتک فایل هارو سرچ کردم ولی نیس. ممنون از راهنمایی هاتون

لینک به ارسال

اگه کسی دلش سوخت و خواست کمک کنه بگه تا یوزر و پس رو بهش پیغام خصوصی بدم. مرسی

لینک به ارسال

من هم هنوز کد رو می بینم.

برای راحتی کارتون می تونید تمام محتویات کنونی قالبتون رو دانلود کنید و توسط نرم افزار notpad++ تمامی فایل های قالبتون رو با هم باز کنید سپس کلید ctrl+f رو بزنید بعد

<!-- irLearn.com -->

رو در تمام فایل های موجود سرچ کنید. به همین سادگی کد پیدا میشه

لینک به ارسال

بررسی کردم.

در تنظیمات افزونه All in One SEO و در قسمت Additional Page Headers از کد جاوا اسکریپت زیر استفاده کرده بودید که در head فراخوانی میشد و حذف کردم.

مشکل ارسال نظر با مرورگر Firefox نیز بر طرف شد, الان امتحان کنید.

<!-- irLearn.com -->
<SCRIPT language=Javascript1.2>
//Disable select-text script (IE4+, NS6+)
//Exclusive permission granted to Dynamic Drive to feature script
function disableselect(e){
return false
}
function reEnable(){
return true
}
//if IE4+
document.onselectstart=new Function ("return false")
//if NS6
if (window.sidebar){
document.onmousedown=disableselect
document.onclick=reEnable
}
</SCRIPT>
<!-- irLearn.com -->

لینک به ارسال

وااای آقا سعید خیللللی ممنون. دستت درد نکنه. محبت کردید

الان از سر کلاس اومدم چک کردم خیلی لطف کردید . از همه دوستان سپاسگذارم. ایشالا که همیشه موفق باشید

لینک به ارسال

وااای آقا سعید خیللللی ممنون. دستت درد نکنه. محبت کردید

الان از سر کلاس اومدم چک کردم خیلی لطف کردید . از همه دوستان سپاسگذارم. ایشالا که همیشه موفق باشید

خوشحالم که تونستم کمکی کنم هر چند کوچک.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...