mehdi...

بک اپ گیری اتوماتیک از Mysql

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یه نرم افزار یا ... میخواستم که به صورت اتوماتیک هفته ای از mysql
بک آپ بگیره بریزه یه جایی برام
اگه روی گوگل درایو هم بریزه که دیگه عالیه
کسی چیزی سراغ داره ؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، mehdi... گفته است :

با سلام

یه نرم افزار یا ... میخواستم که به صورت اتوماتیک هفته ای از mysql
بک آپ بگیره بریزه یه جایی برام
اگه روی گوگل درایو هم بریزه که دیگه عالیه
کسی چیزی سراغ داره ؟

ممنون

سلام ،

تنها راه بنظرم یک اسکریپت ساده PHP بنویسید که از MYSQL شما بک آپ گیری کند و توسط Cronjobs هاست ، تنظیم کنید هر 1 هفته یکبار اسکریپت فوق بصورت اتوماتیک اجرا و عمل بک آپ گیری را انجام دهد .

موفق باشید .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mmotahari5
      سلام
      من با xampp خیلی کار میکنم و با ارور های متفاوتی برخورد کردم و جست و جو کردم و درست شده
      ولی این یکی دیگه نمیتونم حلش کنم
      خیلی کارم گیر کرده
      توی xampp دکمه mysql غیر فعال هستش و خیلی از روش ها رو رفتم ولی نشد
      الان میگه برو از دایرکتوری زمپ رو اجرا کن
      منم وقتی از دایرکتوری میزنم میگه فایل c:\xampp\mysql\bin\mysqld.exe رو پیدا نکردم
      اگه کسی هم نمیدونه چجوری درست میشه حداقل بگید چجوری از پروژه ای که کار میکردم خروجی بگیرم بدون اینکه mysql زمپ رو استارت کنم
      ممنون
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.من توی سایتم وقتی مثلا یک محصول اضافه میکنم ، این محصول در دیتابیس درج میشه بعدش توی سایت که میام نیستش.برای اینکه محصول جدیدی که اضافه کردم بیاد باید حتما کش صفحه رو پاک کنم تا باید.این مشکل رو برای کش شدن فایل های css دیده بودم ولی برای دیتابیس دیگه ندیده بودم.باید چیکار کنم؟ممنون میشم کمکم کنید.
      هاستم سی پنل هست.با pdo به دیتابیس وصل شدم.
      ضمنا این مشکل برای هر گونه تغییری در دیتابیس هست.اعم از حذف ، آپدیت و ... .
    • توسط mortaza
      دارم یه ربات تلگرام رو توسعه میدم یه چیزی مثل جعبه لایتنر هست هر فرد میتونه لغات خودش رو اضافه کنه و طبق متود ربات یاد بگیره
      فرض کنید ربات 50000 عضو داره و به طور میانگین هر عضو 100 تا کلمه رو وارد ربات کرده تا از این طریق یادشون بگیره.
      با این حساب به نظر شما بهتره برای ذخیره لغات فرد یه جدول متفاوت توی دیتابیس ساخته بشه یا اینکه همه لغات یک جدول ذخیره بشه؟؟ کدام کار بهینه تره؟

• توسط m2sali
      دوستان ما یه شبکه تحت دامین داریم با کلی کاربر، یه پرتال داخلی (روی شبکه داخلی) طراحی کردیم با وردپرس ، الان میخوایم که کاربران دامینمون بتونن به وردپرس لاگین کنن. دوتا کار اگه بشه کرد عالیه:

1- اتصال دامین به وردپرس ( چنتا افزونه بود تست کردم نشد هیشکدوم)
      2- اتصال mssql به mysql طوری که یوزاریی که تو دیتابیس mssql داریم بتونن به وردپرس لاگین کنن.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط azre
       با سلام
      برای کار خاصی نیاز دارم اطلاع داشته باشم که تعداد موجودی هر کالا برای هر  محصول در ووکامرس  که در تیبل پایگاه داده مای اسکیوال  ذخیره شده دقیقا در کدام تیبل قرار گرفته . از دوستان فنی  و خبره کسی از این موضوع اطلاع داره ؟ یعنی  اگر اون فیلد  خاص رو ویرایش بکنیم موجودی کالا هم تغییر بکنه