mehdi...

بک اپ گیری اتوماتیک از Mysql

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یه نرم افزار یا ... میخواستم که به صورت اتوماتیک هفته ای از mysql
بک آپ بگیره بریزه یه جایی برام
اگه روی گوگل درایو هم بریزه که دیگه عالیه
کسی چیزی سراغ داره ؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، mehdi... گفته است :

با سلام

یه نرم افزار یا ... میخواستم که به صورت اتوماتیک هفته ای از mysql
بک آپ بگیره بریزه یه جایی برام
اگه روی گوگل درایو هم بریزه که دیگه عالیه
کسی چیزی سراغ داره ؟

ممنون

سلام ،

تنها راه بنظرم یک اسکریپت ساده PHP بنویسید که از MYSQL شما بک آپ گیری کند و توسط Cronjobs هاست ، تنظیم کنید هر 1 هفته یکبار اسکریپت فوق بصورت اتوماتیک اجرا و عمل بک آپ گیری را انجام دهد .

موفق باشید .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m2sali
      دوستان ما یه شبکه تحت دامین داریم با کلی کاربر، یه پرتال داخلی (روی شبکه داخلی) طراحی کردیم با وردپرس ، الان میخوایم که کاربران دامینمون بتونن به وردپرس لاگین کنن. دوتا کار اگه بشه کرد عالیه:

1- اتصال دامین به وردپرس ( چنتا افزونه بود تست کردم نشد هیشکدوم)
      2- اتصال mssql به mysql طوری که یوزاریی که تو دیتابیس mssql داریم بتونن به وردپرس لاگین کنن.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط azre
       با سلام
      برای کار خاصی نیاز دارم اطلاع داشته باشم که تعداد موجودی هر کالا برای هر  محصول در ووکامرس  که در تیبل پایگاه داده مای اسکیوال  ذخیره شده دقیقا در کدام تیبل قرار گرفته . از دوستان فنی  و خبره کسی از این موضوع اطلاع داره ؟ یعنی  اگر اون فیلد  خاص رو ویرایش بکنیم موجودی کالا هم تغییر بکنه

• توسط runy
      سلام 
      می خواستم در سرور مجازیم فایل دیتا بیس را ایمپورت کنم که بعد از آپ کردن فایل این ارور را میده :

SQL query: CREATE TABLE `wpel_bp_activity` ( `id` BIGINT( 20 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT , `user_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `component` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `type` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `action` TEXT NOT NULL , `content` LONGTEXT NOT NULL , `primary_link` TEXT NOT NULL , `item_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `secondary_item_id` BIGINT( 20 ) DEFAULT NULL , `date_recorded` DATETIME NOT NULL , `hide_sitewide` TINYINT( 1 ) DEFAULT '0', `mptt_left` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `mptt_right` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `is_spam` TINYINT( 1 ) NOT NULL DEFAULT '0', PRIMARY KEY ( `id` ) , KEY `date_recorded` ( `date_recorded` ) , KEY `user_id` ( `user_id` ) , KEY `item_id` ( `item_id` ) , KEY `secondary_item_id` ( `secondary_item_id` ) , KEY `component` ( `component` ) , KEY `type` ( `type` ) , KEY `mptt_left` ( `mptt_left` ) , KEY `mptt_right` ( `mptt_right` ) , KEY `hide_sitewide` ( `hide_sitewide` ) , KEY `is_spam` ( `is_spam` ) ) ENGINE = MYISAM AUTO_INCREMENT =179 DEFAULT CHARSET = utf8mb4; MySQL said: Documentation #1115 - Unknown character set: 'utf8mb4'  
      مشکل از character set: 'utf8mb4 است درسته ؟
      باید دیتابیس وردپرس را اصلاح کنم ؟
    • توسط ilbeygi.m
      سلام دوستان خسته نباشید.
      امروز تو وب گردی هام به PDO برخورد کردم یه کم کنجکاو شدم دیدم خیلی ازش تعریف کردن و ...
      همچنین خیلی از جاها گفته بودن که بهتره به حای mysql از PDO  استفاده کنید به خاطر مزیتایی که داره.

حالا خاستم ببینم به نظر شما من که تازه میخام یه پایگاه داده برای ارتباط دهی با php رو یاد بگیرم به نظرتون PDO رو برم سراغش یا همون Mysql?

با سپاس
    • توسط ilbeygi.m
      سلام دوستان
      من از هاستم خواستم فول بک اپ بگیرم.
      الان فضایی که از دیسک هاستم استفاده شده 180 مگابایته اما وقتی زدم روی فول بک اپ و خواستم دانلود کنم داد 17 مگابایت !!!
      ایا من اشتباه بک اپ گرفتم یا کلا همینطوره؟
      با سپاس