رفتن به مطلب

نظر خواهی در مورد لوگو

پست های پیشنهاد شده

به نظر من هم لوگوی قبلی بهتر بود !

می دونی این لوگوها بیشتر به درد انتشارات و.. می خوره. این طرحی که من میبینم یک آرمه نه لوگو :blink:

لوگوی سایت باید جذاب و متنوع باشه و اگه چند رنگ هم باشه خیلی چشم نواز تر میشه.

بازم میگم اگه برای لوگوی سایت بطور ترکیبی از لوگو و لوگوتایپ استفاده کنی چیز خوبی از کار درمیاد.

مرتضی جان یه وقت ناراحت نشی ! فقط پیشنهاد بود ^_^

لینک به ارسال

من یه کرمی دارم،اونم اینه که با لوگو ور میرم!!! یعنی هی باهاش کار های گرافیکی میخوام ایجاد کنم!! البته من که خیلی تو گرافیک ضعیفم ولی همینقدرشم انجام میدم!!!

در ضمن میخوام به حرف شما عمل کنم و یک لوگوی ساده هم طراحی کنم.با ساختار متفاوت

بهنظرم این اصطلاحات در شان این انجمن و همچنین خودتون نیست. لوگوی خوشگلیه فقط ادم احساس میکنه که چشماش اشک توش جمع شده و در مورد کتاب های شکست عشقیه

ببخشید من لوگوی صفحه اول رو دیدم فقط. و همون از بیقه قشنگ تره

لینک به ارسال

سلام

به نظرم هنوز مورد دومی بیشتر به عنوان طرح نزدیک تره.

مورد سومی برای من تداعی کننده فردی است که در حال دعا و دستانش رو به بالاست.

لینک به ارسال

سلام. ببخشید من جسارت می کنم و این را می نویسم. چرا اسم سایت را الکتاب نوشتید بهتر نبود همون کتاب باشه... درسته بهتر با هم مچ میشن اما اسم فارسی بهتره.

ایام به کام

لینک به ارسال

مرتضی جان ببخشید اسپم میدم فقط خواستم تبریک بگم من تاپیکت رو الان دیدم

لوگوی دومت قشنگتره همون شبه انسانه

واینکه رو اسمش هم تغییری ایجاد کن به نظرم الان عاشق الکتاب عربیه

خواهش میکنم امیر جان.ممنون

شایدم یک لوگوی دیگه ایجاد کردم، اگر نکردم روی دومی کار میکنم.

در مورد اسم آخر این پست توضیح میدم. :wub:

می دونی این لوگوها بیشتر به درد انتشارات و.. می خوره. این طرحی که من میبینم یک آرمه نه لوگو :blink:

لوگوی سایت باید جذاب و متنوع باشه و اگه چند رنگ هم باشه خیلی چشم نواز تر میشه.

بازم میگم اگه برای لوگوی سایت بطور ترکیبی از لوگو و لوگوتایپ استفاده کنی چیز خوبی از کار درمیاد.

مرتضی جان یه وقت ناراحت نشی ! فقط پیشنهاد بود ^_^

راستش من نمیدونم فرق بین آرم و لوگو چیه؟!!

در مورد رنگ من خیلی ضعیف عمل میکمنم.آخه نه گرافیک خوندم نه گرافیکم خوبه!!

مشکل اینجاست که من تاییپوگرافی بلد نیستم!! وگرنه من تایپوگرافی رو خیلی دوست داشتم!!

بهنظرم این اصطلاحات در شان این انجمن و همچنین خودتون نیست. لوگوی خوشگلیه فقط ادم احساس میکنه که چشماش اشک توش جمع شده و در مورد کتاب های شکست عشقیه

ببخشید من لوگوی صفحه اول رو دیدم فقط. و همون از بیقه قشنگ تره

ببخشید.آخه اینجا همه دوستام هستن برای همین احساس راحتی کردم.شرمنده.سعی میکنم به لغات توجه بهتری داشته باشم.

در مورد لوگوی اول که بایستی بگم اون لوگو اصلا منقضی شده!! ولی ممنون از دیدگاهتون.

سلام

به نظرم هنوز مورد دومی بیشتر به عنوان طرح نزدیک تره.

مورد سومی برای من تداعی کننده فردی است که در حال دعا و دستانش رو به بالاست.

نکته جالب که این لوگوی سومی داره اینه که با چند موضوع همخوانی داره!! و این قسمتش برای من جالب بود! چون وبلاگ من:

1 : وبلاگ من مطالبش از خوندن کتاب های مختلف هست.

2 : بیشتر مطالبش در حول اسلام شناسی و اسلام واقعی هست.چون اکثر کتاب هایی که میخونم در این موضوع هست...

3 : اگر به انتهاش یک قلم اضافه کنم، اونوقت معنی اصلی این وبلاگ رو میده، چرا که میگه از یک طرف میخونم و از طرف دیگه مینویسم!!

سلام. ببخشید من جسارت می کنم و این را می نویسم. چرا اسم سایت را الکتاب نوشتید بهتر نبود همون کتاب باشه... درسته بهتر با هم مچ میشن اما اسم فارسی بهتره.

ایام به کام

در مورد اسم بگم که تنها دلیل استفاده از " ال " همین موردی هست که خودتون ذکر کردید، یعنی مچ بودن بیشتر... ولی چشم چون دوستان گفتن عربی نباشه این حرف رو بر میدارم ازش...

بازم متشکر از دیدگاه هاتون :wub: :wub: :wub: :wub:

لینک به ارسال

خب این هم از چهارمین لوگو!!!

تغییراتی که دادم:

ایجاد لوگو از نوع دوم

تغییر اسم به فارسی" عاشق کتاب "

love_book_3_Model.jpg

اول از همه از دوستان تشکر کنم بابت این لطفی که به من دارند و در این نظرخواهی ها شرکت میکنند.امیدوارم بتونم جبران کنم من.

نکته: برای طراحی این لوگو 5 دقیقه هم وقت نزاشتم. رفتم سر اتوکد دستم خورد یک دفعه اینجوری شد!! ولی انصافا بد نشدا نه؟!!

لینک به ارسال

چشم و ابرو نداره که!!

منظورشون طرح اولتون بود.

خوب شده ولی از دید من دومی بهتره.

لینک به ارسال

من از طرح دوم نمیدونم چرا خوشم نمیاد!! اخه یه جورایی کپی بود!!!

لینک به ارسال

يه چيز خيلي مهم توي لوگو اينه كه فضاي خالي زياد نباشه مخصوصا وقتي لوگو كوچك ميشه اين خودشو نشون ميده . الان حدود نصف فضا از بالا و پايين خالي هست ...

لینک به ارسال

آرمان جان اون جاها که جزء لوگو نیست. تنها جاهای سفید جزء لوگو هست.اونجارو بک گراند گزاشتم براش تا کار دیدن راحت تر باشه...

لینک به ارسال

خوب اگه بك گراوند رو برداري لوگوت وايد ميشه كه زياد جالب نيست بنظرم بهتره اندازه لوگو شبيه به مربع باشه ...

لینک به ارسال

هر چی فکر میکنم میبینم این دو تا از همشون قشنگ ترند...

لطفا دوستان یکی از این دوتارو انتخاب کنند... این لوگو واقعا برای من لذت بخشه... میبینمشون لذت میبرم!!!

love_book.jpg

----------------------

love_book2.jpg

گرچه من خودم دومی رو بیشتر قبول دارم تا اولی رو چون خیلی ساده تر و روان تره!!!

لینک به ارسال

سلام

مورد دوم بنظر من شکیل تر وسنگین تر هست.

موافقم!!!

لینک به ارسال

snapback.pngEhsan1111, در ۵ دی ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰, نوشته:

ایام به کام

در مورد اسم بگم که تنها دلیل استفاده از " ال " همین موردی هست که خودتون ذکر کردید، یعنی مچ بودن بیشتر... ولی چشم چون دوستان گفتن عربی نباشه این حرف رو بر میدارم ازش...

لینک به ارسال

مرتضی نظری عزیز . تو هر صفحه دو سه تا لوگو گذاشتی . یه چندتا دونه رو بذار یکی رو برات انتخاب کنیم :blink:

همونی که تو صفحه دوم بودش و گفتی کپی اش کردی از دید من بهترین بوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...