رفتن به مطلب

بهترین نحوه درج برچسب در سایت چیست ؟

earn1sec

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان میخواستم بدونم بهترین نحوه درج برچسب در سایت چیست ؟

بنده دقت کردم خیلی از سایت های بزرگ از برچسب استفاده میکنند و برچسب هاشونم داخل گوگل ایندکس میشه

اما تا جایی که بنده میدونم برچسب محتوای تکراری درست میکنه و با توجه به تجربه خودم برای سایت شدیدا ضرر داره

چطور میشه هم از برچسب استفاده کرد و هم کاری کرد که برای سئو مضر نباشه ؟

ممنون میشم اگر کسی آموزش مناسب در زمینه استفاده از تگ canonical برای جلوگیری از مطلب بالا ارائه بده

ویرایش شده توسط earn1sec
لینک به ارسال

سلام

در مورد اینکه می فرمایید برچسب محتوای تکراری جلوگیری می کنه به نظر من همچین چیزی نیست. برچسب ها نوعی طبقه بندی برای پست های سایت هستند. به عنوان مثال خبر ورزشی می تونه یه برچسب باشه که پست های ورزشی رو به هم مرتبط کنه. سعی کنید برای هر پست تعداد 4 تا 7 برچسب مرتبط ایجاد کنید. دقت کنید نیاز نیست برچسب های متفاوت زیادی داخل سایت باشه. تعداد مشخصی برچسب برای پست ها در نظر بگیرید و با استفاده از اون ها مطالب مرتبط رو دسته بندی کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

در مورد اینکه می فرمایید برچسب محتوای تکراری جلوگیری می کنه به نظر من همچین چیزی نیست. برچسب ها نوعی طبقه بندی برای پست های سایت هستند. به عنوان مثال خبر ورزشی می تونه یه برچسب باشه که پست های ورزشی رو به هم مرتبط کنه. سعی کنید برای هر پست تعداد 4 تا 7 برچسب مرتبط ایجاد کنید. دقت کنید نیاز نیست برچسب های متفاوت زیادی داخل سایت باشه. تعداد مشخصی برچسب برای پست ها در نظر بگیرید و با استفاده از اون ها مطالب مرتبط رو دسته بندی کنید.

موفق باشید

با سپاس

اما

بعضی مواقع وقتی یک موضوع خاص رو در گوگل جست و جو میکنیم بجای اینکه لینک اصلی مطلب ظاهر بشه ، لینک یکی از تگ های مطلب ظاهر میشه

سوال من پیرامون حل این مشکل بود

ویرایش شده توسط earn1sec
لینک به ارسال

باید نقشه سایت رو بررسی کنید. اگه افزونه سئو دارید تنظیمات اون رو هم باید چک کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...