رفتن به مطلب

باز نشدن سایت و رفتن به صفحه html

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه 

دوستان سایت من وقتی بازش میکنم گاهی میره روی این صفحه ( تصویر )

http://s6.picofile.com/file/8257105150/Capture.PNG

این صفحه ای که میاد قالبیه html که من چند ماه پیش اپلود کرده بودم رو هاست وقتی میخواستم روی صفحه اصلی تغییراتی ایجاد کنم ، خوب همون موقع این صفحه رو پاک کردم ، الان نمیدونم چش شده گاهی اینطوری میشه 

لازم به ذکر هستش وقتی مرورگر عوض میکنم یا ای پی عوض میکنم یا چند بار رفرش میکنم دوباره باز میشه اما بعد از چند دقیقه دوباره بسته میشه 

حتی وقتی در پیشخوان وردپرس هم باشم منو میندازه بیرون و وقتی دوباره میخوام لوگین کنم یوزر پسورد منو قبول نمیکنه تا چند دقیقه بعد 

توجه : این افزونه رو نصب کرده بودم  W3 Total Cache که پاک کردم ولی بازم همین مشکل رو دارم 

دیتا بیس را با افزونه WP-Optimize بهینه سازی کردم اما بازم این مشکل رو دارم

ممنون میشم کمکم کنید ، بازم اطلاعاتی که بتونه شمارو کمک کنه که مشکل رو اعلام کنید بهم بگید تا در اختیارتون قرار بدم 

لینک به ارسال

افزونه‌ها رو از کار بندازید و بررسی کنید.این کد رو توی footer.php بزنید ببینیم درست میشه یا نه. اگه نشد باز بگین بررسی کنیم

<script type="text/javascript">
var searchWinHref = window.location.href;
if(searchWinHref.indexOf("?ckattempt") > -1) {
	window.location.href = window.location.href.split('?')[0];
}
</script>
لینک به ارسال

پایین بزنید ببینید تاثیر میذاره یا نه؟ افزونه‌ها رو از کار انداختین و بررسی کردین؟

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، sushyant گفته است :

پایین بزنید ببینید تاثیر میذاره یا نه؟ افزونه‌ها رو از کار انداختین و بررسی کردین؟

اول اینکه به پیشخوان دسترسی ندارم 

قبلش هم وقتی باز میشد تمام افزونه ها رو غیر فعال میکردم ، قالب هم روی دیفالت میزاشتم اما باز هم همینطور هستش 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...