رفتن به مطلب

Reported Attack Page - مسدود شدن بعضی صفحات از سمت گوگل

پست های پیشنهاد شده

the-site-ahead-contains-malware.jpg

The site ahead contains malware

Attackers currently on dl.test.ir might attempt to install dangerous programs on your computer that steal
or delete your information (for example, photos, passwords, messages, and credit cards).

وب سایت پیش رو حاوی بدافزار است

dl.test.ir ممکن است مهاجمین حاضر در 
تلاش کنند برنامه های خطرناکی در دستگاهتان نصب کنند که اطلاعات شما (مانند عکس ها، گذرواژه ها، پیام ها و کارت های اعتباری)
را سرقت یا حذف کنند

از دیروز تعداد زیادی از صفحات سایت من که فقط با ساب دامین dl شروع میشن خطای امنیتی میدن.

مشاهده کنید

قبلا همین مشکل برام پیش اومده بود که بخاطر اسکریپ پاپ آپی بود که قرار داده بودم، حذفش کردم و از گوگل وب مستر درخواست بررسی دادم که چند ساعت بعد درست شد.

با توجه به تجربه قبل، اسکریپت های پاپ آپ ، اسکریپت وب گذر و چند مورد دیگه رو حذف کردم. و از طریق وب مستر پاسخ fixed دادم که در حال حاضر نوشته شده Request in process.

دقیقا مطمئن نیستم مشکل از چیه! این صفحه گوگ وب مستر تولزم هست که گوگل توضیحاتی درباره علت خطا داده:

error.png

,Pages like the sample URLs shown led to harmful downloads or contained code that directed the browser to malware
unwanted software, or social engineering content
The source of the harmful content may be embedded ads or other third-party content on these URLs
Unfortunately, the malicious code within the page could not be isolated 

Recommended actions
Review our resources about website security-
 Check your source code for any unauthorized changes-

دوستان و اساتید لطفا راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

بله طبق معمول مشکل رو اسکریپت ها و کدهای تبلیغاتی ... به وجود آورده بودند.

اگه کسی به همچین مشکلی دچار شد ، اسکریپت ها رو بررسی و تا حد ممکن حذف کنه سپس درخواست بررسی کنه از گوگل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...