• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
afkar_margbar

پوسته فروشگاه وردپرس

12 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

من پوسته فروشگاه ام گراف نصب کردم ولی بلد نیستم که چطوری استفاده کنم؟!

مثلا

دسته :

قیمت :

وضعیت :

تعداد :

کجا وارد کنم؟

یا خرید اینترنتی کلا رو کجا باید لینک داد؟ یا عکس محصول مورد نظر کجا باید گذاشت که نمایش داده بشه؟

و اصلا چکار باید کرد که وقتی کسی یک جنس را خریداری کرد مستقیما به درگاه بانک وصل شد که مبلغ مورد نظز از حساب کم یشه

لطفا توضیحات کاملی بدید من تا حالا قالب فروشگاه مدیریت نکردم؟

http://faridfeghhi.ir/

ویرایش شده در توسط afkar_margbar
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این قالبو استفاده نکردم. ولی در حالت کلی شما در هنگام درج پست وقتی دسته رو مشخص کنید اونجا نشون میده.

البته وقتی همچین پوسته ای فعال میشه فکر کنم یه سری امکانات به ویرایشگر متن شما اضافه بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه هیچی اضاف نشده؟

شما قالبی پیشنهاد نمیکنین

لطفا به سوالات بالا دوستان دیگه پاسخ بدن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید توی زمینه های دلخواه دنبال موارد مورد نظرتون بگردید . لیست کشویی زمینه های دلخواه رو باز کنید فکر کنم همه چی دستتون بیاد .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خودش توضیح داده

=================

در این قسمت در صورتی که تا کنون از هیچ زمینه ای استفاده نکردید روی دکمه ” افزودن ” کلیک کنید و نام زمینه را وارد کنید دقت کنید که این زمینه باید از قبل درون پوسته شما وجود داشته باشد تا درون پوسته شما نمایش داده شود و در قسمت ” مقدار ” مقدار چیزی که می خواهید در قسمت زمینه نمایش داده شود را بگزارید .

=================

من این قسمت متوجه نشدم یکم توضیح بیشتر میدین

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داره در مورد ایجاد زمینه دلخواه توضیح میده.

پوسته فایل readme نداره؟

پوسته ریپ که نیست؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آهان فایل readme رو پبدا کردم و کلا فهمیدم چه خبره ;)

دوست عزیز حالا اگه 1 قالب نصب کردم فایل readme رو نداشت زمینه های تعریف شده واسه قالب رو از کجا باید فهمید

ضمنا منظور از قالب ریپ شده چیست ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آهان فایل readme رو پبدا کردم و کلا فهمیدم چه خبره ;) دوست عزیز حالا اگه 1 قالب نصب کردم فایل readme رو نداشت زمینه های تعریف شده واسه قالب رو از کجا باید فهمید ضمنا منظور از قالب ریپ شده چیست ؟؟؟

با باز کردن فایلی که زمینه ی دلخواه اونجا فراخوانی میشه میتونید زمینه دلخواه رو پیدا کنید.

منظور از قالب ریپ شده ، قالبی هست که بدون اجازه مالک به نوعی دزدیده میشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش منظورم اینه که مثلا تو این قالب در زمینه دلخواه تعریف شده که

زمینه های دل خواه cat برای نمایش دسته محصول

زمینه های دل خواه Number برای نمایش تعداد محصول

زمینه های دل خواه postfi برای نمایش قیمت محصول

و ...

حالا واسه قالب های دیگه که فایل راهنما ندارن از کجا میشه این ها را فهمید؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرض کنید این زمینه های دلخواه توی ادامه مطلب فراخوانی شدن.

شماباید فایل single.php رو باز کنید و توی کدهاش ببینید اون قسمتی که زمینه دلخواه فراخوانی شده رو ببیند چه زمینه ای داره .

مثلا در کد زیر :

get_post_meta($post->ID, $zamine, true); }

کلمه zamine زمینه دلخواه هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای افزودن سبد خرید به قالب باید چکار کرد باید زمینه خاصی تعریف بشه یا افزونه یا .... ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر خود پوسته این امکان رو داره توی بخش ابزارک ببینید هست یا خیر.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری