2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

امکانی رو فراهم کردم که با وارد کردن ایمیل در بخش فراموشی پسورد، یک پیوند بازنشانی پسورد فرستاده بشه به ایمیل شخص مورد نظر. پس از کلیک هدایت بشه به برگه ورود و همزمان یک ایمیل دیگه دربرگیرنده یک پسورد رندم تازه براش بره که با وارد کردن پسورد رندم تازه بتونه لاگین کنه و پس از اون پسوردشو عوض کنه.

مشکل اینجاست که پسورد رندم ساخته شده رو نمی‌پذیره و ارور می‌ده می‌گه یوزرنیم یا پسورد نادرستن :\

چه کاری می تونم انجام بدم؟

ممنون از راهنمایی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل رو فهمیدم

دلیلش به کارگیری افزونه برای پذیرش و نپذیرش کاربر هست. هنگامی که کاربر پذیرفته نشده باشه اجازه نمی ده لاگین کنه یا پسورد عوض کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون

• توسط chaishpish
      سلام مهندسین خسته نباشید من مشکلم داره کم کم جدی میشه و هنوز کسی نتونسته بهم کمک کنه بازدید کننده وقتی میخواد وارد سایت بنده بشه ازش یوزر پس میخواد این مشکل ور چجوری میتونم حل کنم
    • توسط ahmad25532
      با سلام
      وبسایت من وبسایت انجمن صنفی شرکت های بازرسی فنی است (www.irsnt.com) . همونطوری که از اسمش هم مشخصه ما تعداد زیادی شرکت عضو انجمن داریم. چطوری میتونیم یه ابزارک (مثلا با عنوان اعضای انجمن) داشته باشم و اسم این شرکت ها رو به صورت رندم و اسلایدر نشون بدم؟ممنون