رفتن به مطلب

استفاده از ابزارک های قالب آماده

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من قالبی از قالب های شرکت theme grill را نصب کردم که همراه قالب فایل ابزارک ها را نیز اضافه کردم. ابزارک های این شرکت بسیار مفید هستند ولی متاسفانه وقتی همین ابزارک های را می خواهم در قالبی دیگر درون ریزی کنم خطا میده.

آیا شما راه حلی برای این مشکل دارید؟

لینک به ارسال

توضیحاتتون بسیار گنگ بود نام پوسته رو بنویسید. خطایی که می‌بینید رو بگید چی هست و این‌که منظورتون رو از قالب مبدا و مقصد نفهمیدم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، sushyant گفته است :

توضیحاتتون بسیار گنگ بود نام پوسته رو بنویسید. خطایی که می‌بینید رو بگید چی هست و این‌که منظورتون رو از قالب مبدا و مقصد نفهمیدم

مثلا من قالب fit club(قالب مبدا)شرکت theme grill را نصب کرده ام. این قالب ابزارک های مخصوص خود را دارد. حالا وقتی می خواهم فایل همین ابزارک ها را برای قالبی دیگر (قالب مقصد) مثلا قالب accelerate در یک سایت دیگر نصب کنم  خطا می دهد که این ابزارک ها مخصوص این قالب نیستند 
می خواستم بدونم که راهی است که ابزارک های مخصوص یک قالب را به قالب های دیگر افزود؟

لینک به ارسال

درود ، 

(توضیحات برای نسخه رایگان می باشد زیرا بحث در مورد پوسته های تجاری ممنوع است)

همانگونه که متوجه شده اید این ابزارک ها ، ابزارک های اختصاصی این پوسته می باشند ، ولی اگر با کد نویسی آشنایی داشته باشید ، بله می توان این ابزاک ها را از پوسته جدا کرد ، داخل پوسته ی دیگری افزود یا به صورت افزونه تبدیل کرد.

لینک به ارسال
در در 6/26/2016 at 01:17، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

(توضیحات برای نسخه رایگان می باشد زیرا بحث در مورد پوسته های تجاری ممنوع است)

همانگونه که متوجه شده اید این ابزارک ها ، ابزارک های اختصاصی این پوسته می باشند ، ولی اگر با کد نویسی آشنایی داشته باشید ، بله می توان این ابزاک ها را از پوسته جدا کرد ، داخل پوسته ی دیگری افزود یا به صورت افزونه تبدیل کرد.

ممنون از پاشختان.
فقط یک سوال دیگر داشتم.
کدهای مخصوص به ابزارک ها را کدام فایل قالب ذخیره می شوند؟ آیا برای خود فایل php جداگانه ای دارند؟

لینک به ارسال

کدها می توانند از فایل پی اچ پی جداگانه در روت پوسته یا پوشه ی دیگری در داخل پوسته فراخوانی شوند یا در ساده ترین حالت در فایل فانکشن پوسته باشند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...